William Hill sporta totalizator – Uzraudzīta un uzticama sporta likmju vietne

Totalizatoru industrijā nav lielākas vērtības kā reputācija. Tikai pašas kvalitatīvākās sporta likmju vietnes izpelnās spēlētāju atzinību starptautiskā līmenī.

Rādīt vairāk

William Hill online likmju spēle ir panākusi tieši to, radot zīmolu, kas vilina spēlētājus no visas pasaules atgriezties un turpināt izklaidēties. Ienākot Latvijā, šis totalizators ir izveidojis ļoti interesantu vietni, kurā ir vērts ieskatīies katram sporta līdzjutējam.

Rādīt mazāk
William Hill sporta totalizator
Jauno spēlētāju bonuss: 50 €
William Hill
4
 • Izdevīgi koeficienti esporta notikumiem
 • Dāsns iepazīšanās bonuss
 • Viegla reģistrācija
Licence:
 • Maksājumu veidi:
*18+ Noteikumi un Nosacījumi ir spēkā

William Hill reģistrācija - Detalizēta instrukcija ar attēliem

Reģistrācija
William Hill
 • Konta informācija: Personas kods, Vārds, Uzvārds, E-pasts, Tālruņa numurs
 • Apstiprinājums: Smart ID

Tiešsaistes totalizatora konta izveidei Latvijā ir uzliktas stingras prasības. No totalizatoru vadības tiek prasīts, lai tie ievāc no spēlētājiem visai daudz informācijas. Papildus, spēlētājiem ir arī jāverificē identitāte. Tādēļ vienmēr ir labi veikt nelielu iepriekšēju sagatavošanos, lai zinātu, ar ko ir jārēķinās un kas jātur pie rokas. Mēs esam sagatavojusi detalizētu pamācību ar attēliem, kas palīdzēs jums saprast, kas no jums tiek gaidīts, izveidojot jaunu kontu. Jūs varēsiet izmantot mūsu instrukcijas arī kā špikeri, ja kaut kur reģistrācijas procesā iesprūdīsiet.

Lai sāktu konta izveidi, spiediet pogu “Reģistrēties”, kas atrodas lapas labajā augšējā stūrī.

Ievadiet savu epasta adresi un izvēlieties vismaz 8 simbolu garu paroli. Ir svarīgi, lai jūs ievadītu epastu, kuru lietojat regulāri, jo uz to jūs saņemsiet William Hill sporta totalizatora mārketinga infromāciju, ja izvēlēsieties šādu opciju reģistrācijas procesa beigās. Kad esat to izdarījuši, klikšķiniet “Turpināt”.

Nākamajā logā jums ir jāievada jūsu personas dati: Vārds un uzvārds (tieši tāpat, kā rakstīts jūsu pasē), dzimums, dzimšanas datums un personas kods.

Kad esat ievadījuši savus personas darus, pavelciet kursoru uz leju un ievadiet arī jūsu adresi. Jums ir jānorāda arī jūsu pilsēta, valsts un pasta indekss. Latvijas likumdošana paredz, ka spēlētajiem savs bankas konta IBAN numurs ir jānorāda jau reģistrējoties. Visas iemaksas un izmaksas, kādas jūs veiksiet uz vai no William Hill Latvija sporta totalizatoru jums būs jāveic tieši no šī konta, kura IBAN numuru jūs norādiet reģistrācijas laikā.

Pabeidzot reģistrāciju, ievadiet savu telefona numuru. Uz norādīto numuru jums tiks nosūtīts kods, kas jums būs jāievada norādītajā vietā. Jums ir arī jāatķeksē, ka piekrītat vietnes vispārējajiem noteikumiem un privātuma politikai.

Pēdējā reģistrācijas solī, jums tiks vaicāts, vai jūs vēlaties saņēmt mārketinga materiālus dažādos saziņas veidos. Ja vēlaties ātrāk uzzināt par jaunām akcijām un bonusiem, jūs varat piekrist saņemt mārketinga materiālu, bet tas nav obligāts solis reģistrācijas procesā.

William Hill minimālā depozīta summa un maksājumi kopumā

Online totalizatoru maksājumu iespēju izvēli stingri regulē Latvijas likumdošana, paredzot, ka reģistrācijas laikā, ir jāuzrāda bankas konta IBAN numurs un visi sekojošie maksājumi ir jāveic ar šī bankas konta starpniecību. Šie likumi izslēdz lielāko daļu no pasaulē iecienītākajām totalizatoru maksājumu iespējām, ieskaitot e-vaučerus, e-makus, sms maksājumus, kriptovalūtu un citus.

Daļa no tiešsaistes totalizatoriem šiem noteikumiem paklausa, aprobežojoties ar tikai bankas konta pārskaitījuma, kredītkaršu maksājumu vai interneta bankas pārskaitījumu piedāvāšanu saviem klientiem. William Hill depozīta iespējas jautājums ir risināts radošāk, piedāvājot spēlētājiem veikt maksājumus arī caur lietotni Trustly. Šis maksājumu pakalpojumus, darbojas ar bankas starpniecību, tādēļ paklausa arī mūsu valsts stingrajiem likumiem.

William Hill minimālā depozīta summa, neatkarīgi no izvēlētās maksājumu metodes, ir 5€. Kas attiecas uz izmaksām, tās var veikt tikai ar konta pārskaitījuma metodi. Tas gan nenozīmē, ka uz laimestu izmaksām būtu ilgi jāgaida, tieši otrādi! Izmaksas tiek apstrādātas reizi stundā, no 9 rītā, līdz pusnaktij. Laimesti tiek izmaksāti no Swedbank bankas konta, kas nozīmē, ka šīs bankas klienti naudu var saņemt tik pat kā nekavējoties. Citu banku klientiem, izmaksājot laimestus, ir cerības to saņemt tās pašas dienas laikā, vai nākamajā darba dienā, atkarībā no tā, kādā diennakts laikā tiek pieprasīta izmaksa.

William Hill reģistrēšanās bonuss un citi piedāvājumi

Starta bonuss
William Hill
 • Piedāvājumu: Bezriska likmēs
 • Vērtība: 5 x 10€

Iepazīšanās bonuss ir viens no galvenajiem rīkiem sporta totalizatoru arsenālā, lai piesaistītu jaunus spēlētājus. Tādēļ, lai radītu jums labāku priekšstatu par to, vai vēlaties izmēģināt šo vietni, īsumā izstāstīsim jums par to, kādas dāvanas William Hill piedāva jaunajiem spēlētājiem. Veicot savu pirmo iemaksu vismaz 10€ vērtībā, jaunie spēlētāji var saņemt 5 x 10€ bezriska likmēs.

Pirmās trīs bezriska likmes jaunie spēlētāji saņem uzreiz pēc reģistrēšanās, bet, lai tiktu pie atlikušajām divām, spēlē ir jāapgroza vismaz 100€. Lai saņemtu bonusu, jaunajiem spēlētājiem nav jāievada William Hill online likmju bonusa kods un likmes tiek piešķirtas automātiski, pēc pirmās iemaksas veikšanas.

William Hill online likmju platformā visaugstāk vērtē lojalitāti, tādēļ tā tiek dāsni attalgota ar naudas balvām. Lojalitātes punkti krājas ar katru likmi, kuru jūs liekat uz jebkuru sporta notikumu, neatkarīgi no tā, vai likme laimē, vai zaudē. Kad ir sakrāts pietiekoši daudz lojalitātes punktu, tos var iemainīt pret naudas balvām.

Kādas likmju likšanas iespējas tiek piedāvātas?

Bez šaubām, bonusi un akcijas silda sirdi. Neskatoties uz to, no bezriska likmēm nav liela labuma, ja vietnē, kurā esat tās saņēmuši, nav pietiekoši interesantu likmju likšanas iespēju. Tādēļ mēs esam detalizēti apskatījuši šī totalizatora sporta likmju sadaļu, lai varētu jums izstāstīt par visu svarīgāko. Mēs nolēmām, ka vislabākais veids, kā to izdarīt, ir parādot jums, kādi soļi ir jāveic, lai liktu likmi uz kādu no Virslīgas futbola spēlēm, šajā gadījumā, uz FK Audas un Valfmieras FC maču.

Pastāv dažādi veidi, kā jūs sadaļā “Sports” varat atrast jums interesējošo sporta notikumu. Jūs varat ierakstīt kādas no komandu nosaukumiem meklētājā, pārlūkot visus sporta veidus, līdz atradīsiet jums interesējošo, vai arī izmantot īsceļu pogas, kādas atrodas sadaļas “Sports” galvenajā izvēlnē. Tā kā futbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem, tam ir piešķirta viena no īsceļu pogām un mēs to izmantosim, lai atrastu mūs interesējošo maču.

Atverot futbola apkšsadaļu, mēs redzam, ka visi gaidāmie mači ir sakārtoti pēc līgām. Tā kā mūsu meklētā spēle ir pirmā, kas ir redzama kategorijā “Virslīga”. Spēlētāji var veikt likmi jau no šīs lapas, klikšķinot uz vienas no trim standarta likmēm, lai prognozētu mača gala rezultātu. Mēs labprātāk ieskatīsimies dzilāk šajā totalizatora piedāvātajā likmju likšanas iespējas sarakstā, tādēļ klikšķināsim uz mača kartītes, lai atvērtu interesantākas likmes.

Tieši tāpat kā sporta notikumi ir sadalīti kategorijās pēc līgām, tāpat arī likmes ir sagrupētas pēc to veida, lai spēlētājiem būtu tās vieglāk atrast un uz ekrāna nebūtu parāk daudz informācijas vienlaikus. Kategorijā “Populārās”, jūs atradīsīt tās likmes, kuras visbiežāk lieto William Hill spēlētāji. Atverot plašāk “Vārtu Likmes”, jūs atradīsiet daudz un dažādu iespēju likt likmes uz precīzu rezultātu.

Tiem spēlētājiem, kuriem iet pie sirds Āzijas handikapi, vajadzētu ieskatīties kategorijā “Āzijas Līnijas”. Kategorijā “Puslaiks” var atrast likmes, kas prognozē mača rezultātu katrā puslaikā atsevišķi. Mēs vēlamies rast priekšstatu par to, kādas ir iecienītākās likmes šajā vietnē, tādēļ izvēlēsimies savu likmi no kategorijas “Populārās”.

Pēc mūsu domām visai interesanta ir likme, lai prognozētu, vai abas komandas gūs vārtus. Šāda likme ir ideāli piemērota neitrāliem līdzjutējiem, kas vienkārši vēlas skatīties spēli un nepārdzīvo par nevienu no komandām. Klikšķinot uz kādas no likmes izvēlnēm, atveras likmes kartiņa, kurā jums ir jāievada summa, kādu vēlaties likt uz spēles. Tur pat jūs varat redzēt savu potenciālo laimestu un apstiprināt likmi.

Plašs klāsts dažādu sporta veidu un līgu

Ja totalziators nepiedāva iespēju likt likmes uz visiem jūsu iecienītākajiem sporta veida vai līgas, tad jūs tajā gluži vienkārši nespēlēsiet. Es pazīstu vairākus sporta likmju spēlētājus, kas regulāri liek likmes uz Latvijas izlases hokejistu spēlēm dažādos Eiropas un Ziemeļamerikas hokeja čempionātos. Turklāt runa nav tikai par augsta līmeņa sacensībām, kā NHL, Zviedru Elites līga vai Vācijas DEL, bet, piemēram, Dānijas augstāko līgu. Nav jēgas tērēt laiku vietnē, kur jums tiek piedāvatas ierobežotas izvēles iespējas. Paturot to prātā, nolēmām apskatīt, kādus sporta veidus un līgas piedāvā William Hill sporta totalizatorā.

Kā pirmo nolēmām apskatīt sporta karali futbolu. Spēlētaji var likt likmes uz milzīga skaitu valstu čempionātiem. Ir pieejamas ne tikai pēc spēka stiprākās līgas, bet arī vājāki čempionāti. Piemēram, tiek pieņemtas likmes ne tikai uz Anglijas Premjerlīgu, bet arī sešiem citiem dažādu līmeņu čempionātiem.

Visstraujāk popularitātē augošās sacensības gan skatītāju, gan veikto likmju ziņā, ir esports. William Hill totalizators pieāvā augstākos esporta koeficientus Latvijā un arī esporta notikumu skaits, uz kādiem tiek pieņemtas likmes, ir patiešām iespaidīgs. Tas neaprobežojās tikai ar populārajām Leage of Legends, Dota un CS GO, bet piedāvā arī vairākas mazāk populāras spēles.

Latvijā ļoti populārs ir arī hokejs. Nevelti minējo šo sporta veidu kā piemēru, iesākot rakstīt šo nodaļu, jo latviešu hokejisti ir izmētāti pa visu Eiropu un mūsu līdzjutēji, kuri seko līdzi, kā mūsu izlases spēlētājiem veicas dažādos klubos, labi orientējas dažādu čempionātu virtuvē. Par laimi, mūs līdzjutēji nebūs vīlušies ieskatoties hokeja sadaļā, jo likmes tiek pieņemtas uz ļoti plaša un pēc spēka dažādu līgu spēlēm, ieskaitot vairākas no priekš hokeja pat ļoti eksotiskām valstīm.

William Hill live likmju spēle neliks vilties

Viena no svarīgākajām sporta likmju spēles sastāvdaļām ir šķirstīt piedāvāto likmju sarakstus un meklēt izdevīgus koeficientus. Tas ir nesteidzīgs process, kurā spēlētājs pragmatiski apsver katru iespēju. Savukārt, spēlējot live likmes, nepieciešamās iemaņas ir nedaudz atšķirīgas. Notikumi laukumā var mainīties ik sekundi un koeficienti krīt un ceļas tiem līdzi. Tas padara live sporta likmes par ļoti dinamisku totalizatora spēli, kuru ir iecienījis liels skaits totalizatora spēlētāju. Tādēļ mēs esam sagatavojuši detalizētu William Hill live likmju apskatu, lai jums rastos priekšstats par to, ko tās spēlējot jūs varat sagaidīt.

Tā kā live sporta likmēs notikumi mainās tik strauji, spēlētājiem sekošanu tiem līdzi atvieglo ļoti praktiski grafiki ar statistiku. Ņemot talkā šos palīgrīkus, spēlētājiem ir vieglāk novērtēt spēles gaitu, kas var palīdzēt veikt precīzākas prognozes par to, kad ir gaidāms nākamais spēles lūzums. Piemēram, tenisa live grafika ir redzams ne tikai rezultāts katrā setā un geimā, bet arī tas, kurš no spēlētājiem servē, iepriekšējo setu statistika un daudz citas noderīgas informācijas.

Šādi grafiki ir sagatavoti ne tikai tenisam, bet arī lielākajam vairākumam citu sporta veidu. Futbola live likmju spēlētāji var redzēt ne tikai visu statistiku, ieskaitot sarkanās un dzeltenās kartītes, stūra sitienus, sitienus vārtu trijstūrī, bumbas kontroles rādītājus, bet arī to, kura komanda un kurš spēlētājs kontrolē bumbu katrā mača brīdī. Spēlētājiem, kuri jūt, ka to prognoze tomēr nepiepildīsies, ir iespēja lietot William Hill cashout opciju, kas atskaitīs uz mača likto summu atpakaļ uz spēlētāja kontu. William Hill atsaukums ir lietojams tikai tad, ja likme jau nav zaudējusi, tādēļ labāk lieki nekavēties ar šīs iespējas izmantošanu.

William Hill mobīlā vietne ir lieliski optimizēta

Sporta likmes nav tikai mājām domāta izklaide. Līdzjutēji bieži sportu skatās draugu lokā, sporta bāros vai pat darba vietās. Patiesībā, arvien vairāk sporta likmju tiek veiktas tieši lietojot mobīlās ierīces. Līdz ar to, izvēloties jauno sporta totalizatora vietni, ļoti svarīgi ir pārliecināties, ka tā piedāvā arī kvalitatīvu mobīlo versiju. Tādēļ mēs izmēģinājām William Hill mobile versiju, lai varētu jums izstāstīt par to visu svarīgāko.

Mobīlajā vietnē ir pieejamas visas tās pašas funkcijas, kādas ir atrodamas vietnes lielajā versijā. Visi sporta notikumi ir sakārtoti tādās pašās viegli pārskatāmās kategorijās, kādas mēs jau aprakstījām augstāk. Spēlētāji var likt likmes uz to pašu plašo sporta veidu, čempionātu un līgu klāstu, kā piekļūstot vietnei no galda datora.

Nekur nav pazuduši arī izpalīdzīgie live grafiki un tajos netrūkst neviena statistikas aile. Pats galvenais, vietne ir lieliski optimizēta mobīlajām ierīcēm. Lapas lādējas ātri un pogas ir viegli spiežamas pat uz nelielajiem mobīlo telefonu ekrāniem. Lietojot šo mobīlo totalizatoru, jūs varēsiet likt likmes jebkura vietā un laikā, turklāt jūs nejutīsiet, ka lietojat kaut kādā ziņā mazvērtīgāku produktu.

William Hill sporta derības licence garantē drošību

Maksājumu
William Hill
 • Min. iemaksas: €10
 • Min. izmaksas: €10
 • Bankas pārskaitījumu: 1-3 darba dienu laikā

William Hill ir licence ir pasaulē iecienīts zīmols ar licencēm rīkot azartspēles vairākās valstīs, tostarp arī Latvijā. Tas nozīmē, ka Latvijas Izložu un Azartspēļu Uzraudzības komisija rūpīgi uzrauga, lai šajā vietnē tiktu izpildītas visas prasības, kuras tā ir uzstādījusi, tāpat kā to vai viss atbilst Eiropas Savienības noteikumiem. Šis totalizators arī rūpīgi izpilda visas atbildīgas spēles principas, ieskaitot uzvaru un zaudējumu bilances nodrošināšanu, pašatteikušos reģistru un spēlētāju uzstādītos dienas un likmju limitus.

Papildus drošības sajūtu rada tas, ka William Hill zīmols ir saņēmis azartspēļu licenci arī daudzās ārvalstu jurisdikcijās. Azartspēļu biznesā nav svarīgākas lietas par nevainojamu reputāciju. Tādēļ spēlētāji var būt droši, ka viņu personas dati un cita jūtīgā informācija tiek glabāti droši, tos pasargājot ar modernākajām SSL šifrēšanas tehnoloģijām.

Klientu apkalpošanas centrs ir laipns un atsaucīgs

Ar klientu atbalsta centru var sazināties trīs valodās: latviešu, angļu un krievu. Uzdot jautājumus klientu atbalsta speciālistiem var ar dažādām metodēm. Vairumā gadījumu, ērtākā un ātrākā metode ir dzīvais čats, kuru var atvērt, klikšķinot uz pogas “Uzsākt čatu”, kas atrodas katras vietnes lapas apakšējā stūrī. Dzīvais čats gan nedarbojas cauru diennakti., bet no 9 rītā līdz pusnaktij.

Lai risinātu garākus jautājumus vai pārsūtītu ekrānšāviņus, ir ieteicams sazināties caur e-pastu. Jūs variet arī ieskatīties BUJ sekcijā, lai pārbaudītu, vai citi spēlētāji jau ir risinājuši tādu pašu problēmu, kada ir atgadījusies jums. Tiek piedāvātas arī telefoniskas konsultācijas no 9 rītā līdz 5 vakarā.

william-hill-bukmeikers
Nosaukums
William Hill Latvia SIA
Adrese
Dzirnavu iela 39-8, Rīga, Latvija, LV1010
Izveides gads
2019
Licence
A-67, TI-04
Telefona numurs
+371 20005811
E-pasts
[email protected]
Kontaktforma
nav
Live čats
Ir
Valodas
Latviešu, angļu, krievu

BUJ

William Hill online likmju spēle piedāvā izdevīgākus koeficientus e-sporta notikumiem.
Nē, Latvijas vietne atšķiras no ārzemju vietnēm un ir radīta uz bijušā 11.lv bāzes.
Jā, totalizators ir saņēmis Latvijas licenci un to spēlēt mūsu valstī ir pilnībā legāli.
open
Atgriezieties uz augšu