Sporta totalizators Latvijā 2024 – Kuras ir labākās likmju vietnes

Ja jūs lasiet mūsu vietni, tad noteikti esat azarta un asu izjūtu cienītājs, tādēļ mēs esam pārliecināti, ka jūs novērtēsiet arī mūsu sporta totalizatoru apskatu. Netrūkst iemeslu, lai jūs izmēģinātu šo spēli. Visdrīzākais, jūs sekojat līdzi vismaz kādam sporta veidam. Ja tas ir tā, lieciet lietā savas zināšanas, lai pacīnītos par laimestiem. Arī tad, ja jūs ar sportu esat uz jūs un biežāk to skatāties tikai kompānijas pēc, neliela likme ir lielisks rīks ar kuru spēles skatīšanos var padarīt daudz aizraujošāku. Totalizatora spēlētāji šobrīd tiek lutināti ar plašām izvēles iespējām, bet kuru no daudzajām vietnēm, lai izvēlas? Par to un par daudz ko citu turpinājumā!

Labākās Latvijas tiešsaistes derību vietnes 2024

# Totalizator Bonuss* Min koeficients Mobilā aplikācija Reitings Apmeklēt
1
Dreambet
5
Bonuss:
100% līdz150€
Min koeficients
1.80
Aplikacija:
5
Apmeklēt tūlīt
2
Playio
5
Bonuss:
100% līdz100€
Min koeficients
1.50
Aplikacija:
5
Apmeklēt tūlīt
3
LVbet
5
Bonuss:
Bezriska 100% līdz20€
Min koeficients
10
Aplikacija:
5
Apmeklēt tūlīt LVbet Sport Apskats
4
Rollino
5
Bonuss:
200% līdz1000€
Min koeficients
1.80
Aplikacija:
5
Apmeklēt tūlīt
5
Betsafe
4.5
Bonuss:
Bezriska 20€
Min koeficients
1.50
Aplikacija:
4.5
Apmeklēt tūlīt
6
Pafbet
5
Bonuss:
Cashback 10% līdz
Min koeficients
1.50
Aplikacija:
5
Apmeklēt tūlīt
7
Rabona
5
Bonuss:
100% līdz100€
Min koeficients
1.50
Aplikacija:
5
Apmeklēt tūlīt
8
OlyBet
5
Bonuss:
100% līdz75€
Min koeficients
1.50
Aplikacija:
5
Apmeklēt tūlīt
9
Klondaika
4.5
Bonuss:
100% līdz100€
Min koeficients
1.50
Aplikacija:
4.5
Apmeklēt tūlīt
10
X3000.lv
4
Bonuss:
Bezriska 100% līdz10€
Min koeficients
1.50
Aplikacija:
4
Apmeklēt tūlīt
11
Tonybet
4.5
Bonuss:
Cashback 100% līdz100€
Min koeficients
1.50
Aplikacija:
4.5
Apmeklēt tūlīt Tonybet Sport Apskats
12
William Hill
4
Bonuss:
Bezriska 100% līdz50€
Min koeficients
1.50
Aplikacija:
4
Apmeklēt tūlīt William Hill Sport Apskats
13
Optibet
4
Bonuss:
100% līdz175€
Min koeficients
1.30
Aplikacija:
4
Apmeklēt tūlīt Optibet Sport Apskats
*18+ Noteikumi un Nosacījumi ir spēkā

Kurš online totalizators ir jums piemērotākais?

Diemžēl, nav tāda viena vislabākā totalizatora, kas būtu piemērots visu spēlētāju gaumei. Ja tāds pastāvētu, mums nebūtu jāraksta tik detalizēts visu Latvijā licencēti totalizatori saraksts! Lieta ir tāda, ka pastāv daudz un dažādu kritēriju, pēc kādiem var mērīt totalizatora kvalitāti un jums pašiem ir sev jānosaka, kurš no tiem ir jums pats svarīgākais.

Ja jūs vēlaties iegūt pēc iespējas lielāku summu, ko likt uz spēles, izvēlieties totalizatoru ar, jūsu prāt, visizdevīgāko jauno spēlētāju bonusu. Iespējams, jūs sekojat līdzi tādiem, priekš mūsu platuma grādiem eksotiskiem, sporta veidiem kā regbijs vai krikets. Tādā gadījumā, jums ir jāizvēlas vietne, kura piedāvā visplašākās iespējas, likt likmes uz šiem sporta veidiem. Ja jūs domājat, ka visbiežāk liksiet likmes uz sporta notikumiem, kas jau ir sākušies, izvēlieties totalizatoru ar visfunkcionālākajiem live spēļu grafikiem un īpašām, priekš live spēlēm domātām akcijām.

Protams, jūs totalizatora stiprās nevarēsiet uzzināt ātri pārlaižot acis pāri tā vietnei vien un jūs noteikti nevēlaties arī izveidot kontu katrā sporta likmju platformā, tikai lai iepazītos sīkāk ar tā piedāvājumu. Tieši tādēļ tiek radīti tādi apskati kā šis, kurā mēs ar jums dalāmies savā pieredzē un viedoklī par to, kuri ir top bukmeikeri Latvijā, lai palīdzētu jums izvēlēties to sporta likmju vietni, kura vislabāk atbilst jūsu individuālajām prasībām.

Betsafe

Betsafe, agrāk pazīstami kā Triobet, ir viena no lielākajām, starptautiskajām azartspēļu kompānijām, kas ir licencēta vadīt tiešsaistes totalizatoru Latvja. Kompānija ir saņēmusi vairākus apbalvojumus, ieskaitot par labāko klientu apkalpošanas centru gan Centrālajā, gan Austrumu Eiropā. Papildus tam, identitātes verificēšana ir ļoti vienkārša, salīdzinājumā ar vairumu citu vietņu. Sporta derību reģistrācija parasti ir visai sarežģīta, tādēļ ir patīkami, ka dažas vietnes to kaut cik atvieglo. Tā vietā, lai augšuplādētu dokumentus, jūs varat vienkārši pārskaitīt 1 eiro centu un verificēt savu identitāte ar jūsu bankas konta palīdzību. Kas attiecas uz akcijām, Betsafe rīko gan sezonālus piedāvājumus sporta līdzjutējiem, kā arī piedāvā visai pieklājīgu iepazīšanās bonusu.

Reģistrācijas bonuss: 300 griezes
Saņem bonusu

*18+ Noteikumi & Nosacījumi!

Pafbet

Pafbet totalizators online sagādā virkni pozitīvu emociju. Lai gan vietnes jauno spēlētāju bonuss nevar sacensties ar konkurentiem izmēra ziņā, tas ir pavisam vienkārš, bez jebkādiem slēptiem noteikumiem - skaidras naudas summa, kuru jūs varat likt likmēs pēc jūsu izvēles. Šo totalizatoru ir dibinājis Zviedrijas Sarkanais Krusts sadarbībā ar citām labdarības organizācijām un daļa ienākumu tiek ziedota trūkumā nonākušiem bērniem. Ja jūs zaudēsiet savu iemaksu, Pafbet jums ļaus turpināt spēli arī tad, ja vēl nevēlēsieties sniegties pēc kredītkartes atkārtoti. Piedaloties Pafbet prognožu spēlē, jūs varat sacensties par īstām balvām, neriskējot ar ne centu savas naudas.

Reģistrācijas bonuss: 10€ + 15% cashback
Saņem bonusu

*18+ Noteikumi & Nosacījumi!

Optibet

Optibet ir Latvijā populārākais online totalizators. Apzinoties to, cik izvēlīgi ir Latvijas sporta likmju spēlētāji, Optibet var justies lepni par to, ka šī vietne ir izpelnījusies to atzinību tik daudzu gadu garumā. Šajā vietnē tiek regulāri rīkotas dažādas sezonālās akcijas, kuru ietvaros, spēlētāji tiek atalgoti, liekot likmes uz populārākajiem notikumiem dažādos sporta veidos. Piedāvāto sporta veidu klāsts ir viens no plašākajiem Latvijā. To pašu var teikt arī par likmju likšanas iespējām, kurās spēletāji var izvēlēties no plaša klāsta dažādu handikapu un spēletāju individuālās statistikas likmēm. Daudzi jaunie spēlētāji sāk spēlēt tieši Optibet, jo tā, iespējams, ir vienīgā vietne, par kuru tie ir līdz tam dzirdējuši. Pateicoties šī totalizatora kvalitatīajam izpildījumam, lielākā daļa no viņiem turpina spēlēt.

Reģistrācijas bonuss: 100€ + 100 bezriska griezieni
Saņem bonusu

*18+ Noteikumi & Nosacījumi!

Sporta derību bonuss jaunajiem un patstāvīgajiem spēlētājiem

Sporta totalizatoru iepazīšanās bonusos piedāva galvu reibinošas summas, bet ne vienmēr viss ir tik skaisti, kā varētu šķist pēc pirmā acu uzmetiena. Izlasot sīkajā drukā rakstītos akciju noteikumus, jūs nonāksiet pie secinājuma, ka reizēm 30 eiro bonuss ir izdevīgāks, nekā 300 eiro piedāvājums. Kā tas ir iespējams? Sīkāk par to mēs izstāstīsim turpinājumā.

Iepazīšanās bonusus var dalīt 3 galvenajās kategorijās: pirmās iemaksas dubultošana, bezriska likmes un skaidra nauda. Pirmās iemaksas dubultošanas bonuss piedāva vislielāko kopējo summu, bet to ir visgrūtāk iegūt. Pirmkārt, jūs šo naudu nesaņemsiet uzreiz pēc iemaksas veikšanas. Tā vietā, tā tiks pakāpeniski ieskaitīta jūsu kontā, jums sasniedzot noteiktas apgrozītās summas pakāpes.

Tas nozīmē, ka ja jūs kādā totalizatorā, kas rīko pirmā depozīta dubultošanas akciju, iemaksāsiet 100 eiro, pirmajā brīdī pēc iemaksas veikšanas, jūsu kontā netiks ieskaitīts ne centa bonusa naudas. Lai to saņemtu pilnībā, jums būs jāveic likmes par summām, kas vairākus desmitu reižu pārsniedz jūsu iemaksātu summu, dažkārt pat 50 kārtīgi.

Sporta derību labākie apsveikuma piedāvājumi

Tas gan nenozīmē, ka depozīta dubultošanas bonuss, viennozīmīgi, ir neizdevīgs piedāvājums. Tas nozīmē tikai to, ka šāda tipa bonusiem, jums vajadzētu īpaši uzmanīgi izlasīt akcijas noteikumus. Tāpat rēķinieties ar to, ka jums varētu vajadzēt veikt vairākas iemaksas, līdz jūs pilnība saņemsiet visu bonusa summu, jo vairums spēlētāju ir zaudē savu pirmo iemaksu vēl krietni pirms tiem ir izdevies pilnība apgrozīt nepieciešamo summu.

Ņemot to vērā, bezriska likmju bonusam ir augstāka vērtība par katru akcijas eiro, nekā depozīta dubultošanas bonusam. Bezriska likme nozīmē tieši to, ko varētu noprast pēc to nosaukuma - jūs veicat likmi un, ja zaudējat, nauda tiek jums atmaksāta. Protams, ja jūs uzvarat, jūs saņemat laimestu tāpat, kā spēlējot ar parastām likmēm. Tas nozīmē, ka, saņēmot bezriska likmes kā iepazīšanās bonusu, jūs tās varēsiet likt lietā tūlīt pat pēc iemaksas veikšanas. Protams, bezriska likmju bonusu piedāvātās summas parasti ir ievērojami mazākas, nekā depozīta dubultošanas akcijās.

Tāpat, tā kā bezriska likmes darbojas līdzīgi, kā sava veida apdrošināšana, jūs no tās gūstat labumu tikai tad, ja zaudējat. Tātad, ja jums paveiksies un jūs precīzi prognozēsiet visus sporta notikumus, kuros pielietojāt savas bezriska likmes, jūs no tām neko neiegūsiet.

Tādēļ īpaši patīkams ir skaidras naudas bonuss. Jūs to varat saņemt uzreiz pēc pirmās iemaksas veikšanas un likt lietā, kā vien jūs vēlaties. Tā vietā, lai vienkārši apdrošīnātu savu likmi pret zaudējumu, lietojot bezriska likmi, jūs varat palielināt savas likmes izmēru, līdz ar to arī potenciālo laimestu, liekot lietā dāvanā saņemto skaidro naudu. Nav pārsteigums, ka skaidras naudas bonusi, parasti, ir daudz mazāki par pārējiem bonusu veidiem.

Ko jums var piedāvāt live derību vietnes?

Live likmes ir viens no iecienītākajiem spēles veidiem, it īpaši, jauno spēletāju vidū. Spēlētāji, kuri totalizatoru spēlē regulāri, parasti ļoti rūpīgi pēta gaidāmos sporta notikumus pat mēnešiem uz priekšu, lai atrastu kādu maču, kurā viņiem būtu labākās iespējas veikt precīzi prognozi. Live likmes, no otras puses, ir piemērotākas spontāniem gadījumiem. Piemēram, ja jūs ar draugiem skatāties Latvijas izlases hokeja spēli, nav slikta ideja pa visiem samesties likmei, lai, uzvaras gadījumā, varētu šo notikumu kopīgi atzīmēt ar vērienu.

Neskatoties uz to, arī pieredzējuši spēlētaji bieži izmanto live derību vietnes funkcijas. Ir iespējams, ka, pirms spēles sākuma, tās iznākums ir grūti prognozējams, bet, mačam sākoties, pieredzējis spēlētājs var saskatīt likumsakarības, kas liecina, ka vienai no komandām ir augstākas izredzes uzvarēt. Live spēļu totalizatori tiek veidoti, galvenokārt, balstoties uz mača statistiku, bet tajā netiek atspoguļots pilnīgi viss svarīgais, kas notiek uz laukuma. Ja jūs redzat, ka viena no komandām ir trešajā periodā spēlē aktīvāk, bet likmes koeficients to neatspoguļo, tā, iespējams, ir lieliska iespēja laimēt.

Populārākie sporta veidi Latvijas totalizatoros

Latvija ir maza, bet lepna valstiņa, tādēļ, bieži vien, populārākie sporta veidi ir tieši tie, kuros mūsu izlasēm veicas vislabāk. Protams, liela loma popularitātē ir arī sporta tradīcījām. Ja kādā no sporta veidiem mūsu izlases gūst panākumus jau vairāku dekāžu garumā, tad tieši šis sports būs mūsu līdzjutēju iecienītākais.

Par kuriem sporta veidiem ir vispopulārākā likme

Šai receptei pilnība atbilst hokejs, jo mūsu hokejisti spēlē augstā līmenī jau pusgadsimtu, ja mēs ieskaitām arī mūsu klubu spēles Padomju Savienības čēmpionātos. Protams, visspēcīgākās līdzjutēju sajūsmas vētras hokejs sāka piedzīvot kādu laiku pēc neatkarības atgūšanas, kad mūsu izlasei izdevās nostiprināties Pasaules čempionāta elites divīzijā, kurā tie ir sarūpējuši nevienu vienu sāpīgu zaudējumu valstīm, kuras mūs desmitkārtīgi pārsniedz gan iedzīvotāju skaita ziņā, gan arī hokejistu un hokeja haļļu daudzumā. Tieši hokeja izlases spēles ir vienīgais sporta notikums, kas Latvijā spēj apturet pat parlamenta sēdes un, nav šaubu, ka populāras likmju vietnes pieņem ļoti daudz hokeja prognožu.

Atšķirībā no mūsu hokeja izlases, mūsu basketbolisti ir piedzīvojuši vairāk kāpumu un kritumu. Par spīti tam, ka mums nekad nav trūcis spēcīgu basketbolistu, kas spēlē pasaules spēcīgākajās līgās, mūsu basketbola vīriešu izlase tā arī nekad nav kvalificējusies ne Pasaules čempionātam, ne Olimpiskajām spēlēm. Neskatoties uz to, mūsējiem ir izdevies aizvadīt vairākus intriģējošus Eiropas čempionātus, turklāt, arī Latvijas basketbolistu pārstāvēto klubu spēles izraisa lielu interesi. Tādēļ mums nav šaubu, ka basketbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem arī starp Latvijas totalizatora spēlētājiem.

Pretēji hokejistiem un basketbolistiem, mūsu futbola izlase pavisam reti dzērusi uzvaras šampanieti. Patiesībā, sāpīgu zaudējumi ir piedzīvots daudz vairāk, nekā pacilājošu uzvaru. Bet ko tu padarīsi sporta karalim? Par spīti vājajam Latvijas futbola līmenim, starp mums ir tūkstošiem futbola fanu, kas azartīgi seko līdzi visu lielāko pasaules klubu un izlašu mačiem. Tādēļ mēs esam pārliecināti, ka Latvijā neatradīsies derību lietotnes, kurā futbola likmes nebūtu vienas no populārākajām.

Totalizators online spēles likmju veidi

Tātad, jūs esat nolēmuši izmēģināt totalizatoru, atverat likmes kartīti, lai veiktu prognozi un samulstat plašās izvēles priekšā. Lai jums nebūtu jāierobežo jūsu izredzes laimēt, liekot pašu vienkāršāko likmi, mēs esam sagatavojuši parocīgu apskatu, kurā ir izskaidroti populārākie likmju veidi.

Mača likme pamatlaikā nozīmē, ka jums ir jāizvēlas viena no sekojošajām trim prognozēm: uzvar mājinieki, uzvar viesi, vai pamatlaiks beidzas neizšķirti, noslēdzoties pamatlaikam. Veicot likmi uz mājiniekiem un tiem uzvarot pēc pamatlaika beigām (papildlaikā, pēcspēles metienus vai kā savādāk), jūs esat zaudējuši.

Mača likme ieskaitot pagarinājumu jums piedāvā samazināt risku, ja vēlaties prognozēt uzvarētāju, bet neesat pārliecināts, vai tas tiks noskaidrots jau pamatlaikā. Tā kā šī likme paredz, ka uzvarētāja noteikšanai ir atvēlēts arī papildlaiks, pēc spēles 11 metru soda sitienu sērija, vai kāds cits paņēmiens, tai ir mazāks koeficients, kā mača likmei pamatlaikā. Protams, šī likme ir iespējama tikai tajos sporta notikumos, kuros nav neizšķirta rezultāta.

Dubultiespējā ir vēl mazāk riskanta likme, jums ļaujot prognozēt divus no trim iespējamajiem mača iznākumiem. Varētu teikt, ka, tā vietā, lai prognozētu, kā mačs noslēgsies, jūs prognozējat pretējo - kāds nebūs tā rezultās. Piemēram jūs varat likt naudu uz to, ka viena no komandām izcīnīs uzvaru. Tādā gadījumā, jūsu likme paredz, ka mačs nenoslēgsies ar neizšķirtu rezultātu. Tā kā šī likme ir vēl drošāka, zemāks koeficients, nekā likmei ieskaitot pagarinājumu.

Vairāk/Mazāk likme attiecas uz abu komandu kopējo gūto vārtu vai punktu skaitu. Piemēram, likot likmi uz vairāk par 2,5 - jūs laimēsiet tikai tādā gadījumā, ja abas komandas kopā gūs vismaz 3 vārtus. Tā vietā lai prognozētu kura komanda uzvarēs, šī prognoze vairāk attiecas uz spēles ritējumu.

Handikaps ir lieliska iespēja, kā pieregulēt koeficientu pēc savas patikas un prognozēt rezultātu precīzāk. Piemēram, jūs plānojat skatīties spēli starp divām komandām, no kurām viena ir izteikts favorīts. Tā vietā, lai prognozētu uzvarētāju pamatlaikā un saņemtu niecīgu laimestu, jūs varat veikt precīzāku prognozi un uzminēt tieši ar kādu rezultāta starpību spēcīgākā komanda uzvarēs.

Sporta derību stratēģijas kādām ir vērts apbruņoties

Populārākās sporta derību stratēģijas

Iespējams, ka jūs jau esat to dzirdējuši, bet sporta totalizators ir viena no retajām azartspēlēm, kura atalgo labākos spēlētājus ar panākumiem ilgtermiņā, bet vai jūs zināt, cik daudz pūļu šie spēlētāji pieliek, lai garantētu peļņu? Šādi panākumi prasa daudz vairāk par tikai labu sporta sapratni vien. Lai uzvarētu totalizatorā ilgtermiņā, ir jāapgūst šīs spēles stratēģija. Ja arī jūs vēlaties izmēģināt savus spēkus un pievērsties totalizatoram nopietni, tad šī nodaļa ir kā radīta jums. Neskatoties uz to, arī tad, ja jūs totalizatoru spēlējat tikai savam priekam, jums ir vērts turpināt lasīt, jo mēs šoreiz apskatīsim tikai pašus stratēģijas pamatus.

Pirmais punkts, kas būtu savā stratēģijā jāieraksta pilnīgi visiem, ir sava spēles budžeta ieviešana un stingra pieturēšanās pie tā. Tas ir būtiski, ne tikai no spēles teorijas perspektīvas, bet arī no daudz būtiskākajiem atbildīgās spēles noteikumiem. Atgriežoties pie spēles teorijas, visdrīzākais, ka jūs uz katru individuālo likmi liekat pārāk lielu summu no sava kopējā totalizatora budžeta. Par agresīviem spēlētājiem tiek uzskatīti tādi, kas uz vienu sporta notikumu likmē liek 3% sava kopējā budžeta, bet konservatīvākie spēlētāji - tikai 1-2%.

Ja jūs iepriekš neesat iedziļinājušies spēles teorijā, jūs noteikti esat pārsteigti. Tas nozīmē, ka, lai veiktu 5 eiro likmi, kopējam spēles budžetam būtu jāpārsniedz 150 eiro un pat tas skaitās agresīvi. Kādēļ tik maz? Lai izsargātos no neizbēgamās zaudējumu sērijas, kādu garantē lielā variācija. Iespējams, ka jums šķiet neiedomājama tāda neveiksme, kā zaudēt 10 drošus mačus pēc kārtas. Neskatoties uz to, spēlētāji, kuri katru gadu veic tūkstošiem likmju, šādas zaudējumu sērijas piedzīvo vairākkārtīgi, tādēļ viņi plāno savu budžetu tā, lai tas neizsīktu šādos gadījumos.

Kādus 30 gadus atpakaļ, lielākā problēma starp profiosnāliem azartspēļu spēlētājiem bija informācijas trūkums. Pastāvēja pāris labas stratēģijas grāmatas, bet tās nebija viegli atrodamas un arī nesaturēja nemaz tik daudz informācijas. Par laimi, mēs dzīvojam informācijas laikmetā. Tas nozīmē, ka profesionālu totalizatoru spēlētāju blogi, spēļu analīzes, prognozes un stratēģijas pamācības vienmēr ir tikai pāris klikšķu attālumā. Izmantojiet šo izdevību. Lai paceltu savu spēli līdz līmenim, kura jūs regulāri gūsiet uzvaras, visdrīzākais, jums vajadzēs vismaz pāris gadus piekopt savu stratēģiju. Kāpēc lai nesāktu tagad?

BUJ

Nav tāda viena totalizatora, kas būtu viennozīmīgi labākais Latvijā. Ir daudz un dažādu faktoru, pēc kādiem mēs varam novērtēt sporta likmju vietnes. Bet kā lai mēs nosakām, kurš no šiem faktoriem ir pats būtiskākais? Tas ir atkarīgs no katra spēlētāja individuālās gaumes.

Augstākie koeficienti ir LV BET un Betsafe. Bukmeikeru koeficientu atšķirības nav ļoti izteiktas, jo tās nesastāda pat 5% no kopējās koeficienta vērtības. Neskatoties uz to, katrs mazumiņš ir vērts, lai to pietaupītu, it sevišķi, ja mērķējat uz peļņu ilgtermiņā.

Jā, totalizatora spēlē mūsdienās nav iedomājama bez vietņu mobīlajām versijām.

Aplikācijas ir pieejamas totaliztoru vietnēs. Tiesa gan, vairums Latvijas totalizatoru lieto mobīlajām versijām optimizētas pārlūka vietnes, nevis aplikācijas.

Totalizators ir izstrādāts tā, lai bukmeikeri varētu gūt visai drošu peļņu ilgtermiņā. Neskatoties uz to, bukmeikeri var piedzīvot īstermiņa zaudējumus. Fakts, ka spēle ir nosvērta pa labu bukmeikeriem, kaitē spēlētāju izredzēm, bet tomēr nepadara tās par nereālām, kā tas ir daudzās citās azartspēļu formās.

Jā, to paredz mūsu likumdošana. Nepastāv cita uzticama veida, kā pierādīt, ka spēlējošā persona ir sasniegusi 18 gadu vecumu un nav reģistrējusies pašatteikušos spēlētāju reģistrā.

Gandrīz visos totalizatoros tiek straumēti esporta notikumi, bet, atsevišķi lielākie totalizatori, kā Optibet, plāno tuvā nākotnē ieviest arī vairāku svarīgāko citu sporta veidu notikumu translācijas.

Latvijā licencēti totalizatori izmaksā laimestus visai atri, jo tie netiek pārskaitīti no ārzemēm. Pateicoties tam, ka vairums totalizatoru apstiprina maksājumus reizi stundā un katru dienu, ir visai labas izredzes saņemt laimestu jau tajā pat dienā.

Ļoti populārā ir kopējā mača likme ieskaitot pagarinājumu. Tā ir vienkārša likme, kuru izprot pilnīgi visi spēlētāji, neatkarīgi no pieredzes.

open
Atgriezieties uz augšu