TonyBet sporta totalizator ienes jaunas dvesmas Latvijas tirgū

Kā sporta likmju spēles cienītājiem, mums vienmēr ir prieks, kad Latvijā ienāks kāds jauns sporta totalizators.

Rādīt vairāk

Vēl lielāks prieks mums ir tad, ja šis jaunais bukmeikers dara lietas pa savam, cenšoties ieviest jaunus risinājumus jau senām problēmām. Tieši tāds ir TonyBet Latvija sporta totalizator, kas savā neilgajā pastāvēšanas vēsturē, jau ir parādījis kā risināt jaunu klientu reģistrācijas jautājumu, kā arī ieviesis citus asprātīgus risinājumus.

Rādīt mazāk
Tonybet sporta totalizator
Jauno spēlētāju bonuss: 100 €
Tonybet
4.5
 • Viegla reģistrācija ar Smart ID
 • Plašs sporta veidu klāsts
 • Izpalīdzīgs klientu atbalsta centrs
Licence:
 • Maksājumu veidi:
*18+ Noteikumi un Nosacījumi ir spēkā

TonyBet reģistrācija ar Smart ID

Reģistrācija
Tonybet
 • Konta informācija: Personas kods, Vārds, Uzvārds, E-pasts, Tālruņa numurs
 • Apstiprinājums: Smart ID

Atvērt kontu pašmāju sporta likmju vietnēs, visbiežāk, nav nedz ātri, ne ērti. Latvijas likumi paredz, ka jaunajiem klientiem ir jāievada visai daudz informācijas. Tās starpā ietilpst arī bankas IBAN numurs, personas kods un pasta indekss. Arī tad, kad jaunais klients ir ievadījis visu lērumu informācijas, bēdas vēl nav beigušās, jo papildus tam vēl ir arī jāverificē lietotāja identitāte.

Vairumā gadījumu, tas nozīmē, ka jaunajam klientam ir jāaugšuplādē pases vai vadītāja apliecības kopija un jāgaida, kad totalizatora administrācija tos manuāli pārbaudīs. Tādēļ mēs esam patīkami pārsteigti par to, kā TonyBet online likmju spēlē reģestrāciju processu ir izdevies atvieglot, ieviešot iespēju reģistrēties ar Smart ID pakalpojuma palīdzību. Šī apskata turpinājumā, mēs esam priekš jums sagatavojuši instrukciju ar attēliem, kas jums palīdzēs saprast, kā tieši var izveidot jaunu kontu ar Smart ID palīdzību.

Pirmais solis jauna konta izveidē, ir klikšķināšana uz pogas “REĢISTRĒTIES” lapas augšējā, labējā stūrī.

Augšējā izvēlnē, izvēlieties opciju "SMART-ID", nevis "Parole". Ievadiet pieprasīto informāciju attiecīgajos logos. Jūs noteikti ievērojāt, ka tiek prasīts ievadīt tikai salīdzinoši nelielu daudzumu informācijas.

Atķeksējiet kastīti, apstiprinot, ka piekrītat totalizatora noteikumiem un privātuma politikai. Atķeksēt izvēlni, kas apliecina, ka vēlaties saņemt e-pastus ar mārketinga informāciju, nav obligāti, tādēļ to jūs varat atstāt tukšu. Kad esat izdarījuši visu augstāk minēto, spiediet pogu "IESNIEGT". Kad būsiet to izdarījuši, jūs pāradresēs uz jūsu interneta banku, kur jums būs jāseko tālākām norādēm, lai ielogotos savā interneta bankā. Esot savā interneta bankā, jūs varēsiet verificēt savu identitāti ar Smart ID palīdzību. Tas ir pēdējais solis konta reģistrācijas un identitātes verifikācijas porcesā, kas jums neaizņems pat piecas minūtes.

TonyBet depozīta iespējas ietver visas populārākās izvēles

Mūsu likumdošana nosaka, ka totalizatoru klienti drīkst iemaksāt un izmaksāt naudu sporta likmju vietnēs tikai no Latvijā reģistrētas bankas konta, ko to ir uzrādījuši reģistrācijas laikā. Tādā veidā no atļauto maksājumu metoža klāsta tiek izslēgtas vairākas populārākās izvēles, ieskaitot e-vaučerus, e-makus, mobīlos maksājumus un kriptovalūtas. Mēs gribētu uzteikt TonyBet depozīta iespējas, jo tās ir radītas ar mērķi dot spēlētājiem pēc iespējas vairāk maksājumu izvēles. Tādēļ maksājumu metožu klāstā ir iekļautas arī tādas metodes Paysera un Revolut. Lai gan šie maksājumu operatori nav bankas, to iekļaušana atbilst Latvijas likumdošanai, jo tie veic maksājumus ar banku starpniecību.

Vairums citu Latvijas tiešsaistes totalizatoru ļauj veikt maksājumus tikai ar kredītkartēm, interneta banku vai konta pārskaitījumiem, tādēļ mēs novērtējam papildus sniegtās izvēles iespējas. TonyBet minimālā depozīta summa un minimālais TonyBet atsaukums ir €10. Maksājumi tiek apstiprināti katru dienu, tādēļ jums nevajadzēs gaidīt ilgāk par pāris darba dienām, līdz laimētā summa nonāks jūsu kontā.

TonyBet reģistrēšanās bonuss aicina spēlētājus uz jaunu pasauli

Starta bonuss
Tonybet
 • Piedāvājumu: Iepazīšanās cashback
 • Vērtība: 100€

Tiešsaistes totalizatoru piedāvājumu jaunajiem spēletājiem tiek izveidoti tādēļ, lai piesaistītu jaunus klientus un dotu tiem papildus līdzekļus, lai izbaudītu totalizatora piedāvātās iespējas. Dažiem totalizatoriem tas izdodas labāk, nekā citiem, tādēļ iepazīsimies tuvāk ar to, ko jaunajiem spēlētājiem dāvā TonyBet depozīta bonuss.

Iepazīšanās bonuss dāvā jaunajiem spēlētajiem iespēju atgūt līdz pat €100 pirmajā nedēļā zaudētās naudas. Šāds bonuss ļauj spēletājiem spēlēt drošāk, zinot, ka viņi atgūs daļu naudas pat tad, ja liktās likmes nepiepildīsies. Šajā piedāvājumā var piedalīties jaunie klienti visi, kas ir veikuši iemaksu vismaz €10 vērtībā, tādēļ TonyBet online likmju bonusa kods nav nepieciešams.

TonyBet sporta totalizatora likmju iespējas

Lai arī cik izdevīgi nebūtu iepazīšanās bonusi, tie ar laiku iztek, tādēļ mēs uzskatām, ka daudz svarīgāk ir tas, kādas likmju likšanas iespējas piedāva totalizators. Lai par to pārliecinātos, mēs nolēmām uzlikt likmi uz kādu no tuvākajiem hokeja mačiem. Piefiksēt, kādas ir likmju likšanas iespējas, cik ergonimiski tās ir sakārtotas vietnē, lai varētu to visu izstāstīt jums.

Lai apskatītu visus gaidāmos mačus un likmes, kādas uz tiem var likt, ir jāatver sadaļa "SPORTA TOTALIZATORS", ko jūs varat izdarīt no galvenās izvēlnes.

Nākamais solis ir jūs interesējošā mača atrašana. Pastāv vairāki veidi, kā to izdarīt. Ja jūs vēlaties apskatīt populārākos sporta notikumus, sporta veidus vai čempionātus, jūs varat atvērt izvēlnes "TOP ČEMPIONĀTI", "TOP NOTIKUMI" vai "POPULĀRĀKIE SPORTA VEIDI". Ja jūs meklējat kaut ko konkrētu, jūs varat lietot meklēšanas logu, ierakstot tajā komandas nosaukumu.

Mēs vēlamies likt likmi uz kādu no gaidāmajiem hokeja mačiem, tādēļ, tā kā hokejs ir viens no populārākajiem sporta veidiem un tam ir piešķirta atsevišķa izvēles poga augšējā rīkjoslā, mēs varam uz tās uzklikšķināt, lai atvērtu populārākos gaiāmos hokeja notikumus. Saraksta augšgalā ir atrodams interesants mačs starp Maskavas CSKA un Magņitogorskas Metalurg, tādēļ mēs vēlamies savu likmi likt tieši uz šo spēli.

TonyBet Latvija sporta totalizatorā tiek piedāvāts visai plašs klāsts dažādu likmju. Tās visas ir sagrupētas kategorijās pēc to veida, kas palīdz spēlētājiem vieglāk atrast meklēto. Ir pieejamas gan tradicionālās mača gala rezultāta likmes, gan likmes atsevišķos periodos, handikapu likmes, mača kopējā rezultāta likmes un daudzas citas. Mēs šoreiz esam nolēmuši lieki neriskēt un likt uz gaidāmās spēles favorītiem CSKA.

Uzklikšķinot uz mūsu izvēlētās likmes, atveras likmes logs, kurā ir jāievada summa, kādu mēs vēlamies likt uz spēles. Visdrīzākais, kad būs pieejams TonyBet cashout, to arī varēs pielietot caur šo likmes lodziņu. Likmes lodziņā var redzēt arī likmes koeficientu un potenciālo laimestu.

Plašs sporta veidu klāsts katra gaumei

Nav jēgas tērēt laiku ar totalizatoriem, kuros nevar atrast pietiekoši plašu sporta veidu izvēli. Pat tad, ja jūs nekad neliksiet likmes uz šautriņu mešanas vai beisbola mačiem, ir svarīgi, ka totalizators piedāvā jums izvēli to darīt, ja nu tomēr jums būs tāda vēlme. Totalizatori, kas pieņem likmes visos sporta veidos, pierāda, ka viņi velas sniegt saviem klientiem labāko iespējamo produktu, nevis tikai minimālo pietiekamo.

Mums, kā hokeja faniem, kas regulāri liek likmes uz Latvijas izlases hokejistu spēlēm dažādu līmeņu Eiropas un Ziemeļamerikas hokeja čempionātos, ir svarīgi, lai tiktu piedāvāts pietiekoši liels skaits šādu līgu. Mūs neinteresē tikai augsta līmeņa sacensības, kā NHL, Šveices čempionāts līga vai Vācijas DEL, bet, piemēram, Austrijas čempionāts, Čehijas Ekstra līga un citas.

Lai gan Latvijā futbols nav tik populārs kā citur pasaulē, tas tāpat pulcē gana daudz likmju spēlēs spēlētāju, tādēļ esam priecīgi redzēt, ka viņiem šeit tiek piedāvāt a pienācīga izvēle. Spēlētāji var likt likmes uz teju visu Pasaules valstu čempionātiem. Pie to skaita pieder, ne tikai pēc spēka stiprākās līgas, bet arī pēc spēka vājāki čempionāti. Piemēram, tiek pieņemtas likmes uz septiņiem dažādiem Anglijas futbola čempionātiem un kausu izcīņām!

Latvijā populārākais sporta veids ir hokejs. Kā jau minēju šīs nodaļas sākumā, latviešu totalizatora spēletājiem ļoti svarīgi ir dažādi hokeja čempionāti, jo latviešu hokejisti ir izmētāti pa visu Eiropu. Latvijas hokeja fani būs priecīgi ieskatoties hokeja sadaļā, jo tajā tiek pieņemtas likmes no ļoti liela skaita dažādu čempionātu, līgu un kausa izcīņu.

TonyBet live likmju spēle papildus azartam

Live likmju spēle ir lielisks papildinājums katrā augstvērtīgā totalizatorā. Pateicoties tam, ka notikumi laukumā var mainīties ik sekundi, tā ir daudz dinamiskāka spēle, par likmju likšanu pirms mača sākuma. Tā ir arī lieliska iespēja labākajiem spēlētājiem, atrast izdevīgus koeficientus, ja tie spēj prognozēt lūzuma punktu mačā.

TonyBet live likmju spēlē spēlētāji var iegūt papildus informāciju izpalīdzīgajos tiešsraides grafikos, kuros tiek attēlota katra mača svarīgākā statistika. Piemēram, futbola live spēles tiešraides grafikos, spēlētāji var redzēt, kura komanda kontrolē bumbu, cik daudz sitienu pa vārtiem katra komanda ir izdarījusi, cik daudz dzeltenās vai sarkanās kartītes tiesnesim ir nācies parīdīt un citu svarīgāko infromāciju.

Tiešraides grafiki ir pieejami arī citiem sporta veidiem. Tenisa līdzjutējiem lēmumus pieņemt palīdzēs grafiks, kurā ir attēlots katra geima un seta rezultāts, kā arī cita izpalīdzīga informācija. Lietojot šādus grafikus, spēlētāji var pieņemt pārdomātākus lēmumus un likt likmes ar labākām izredzēm laimēt.

TonyBet mobile vietne likmēm jebkurā vietā un laikā

Ar katru gadu pieaug to sporta līdzjutēju skaits, kas izvelas spēlēt totalizatoru mobīlajās ierīcēs. Spēlētāji labprāt liek likmes esot sporta bāros, ciemojoties pie draugiem vai citās vietās, kurās viņiem nav piekļuves datoram. Tādēļ, ja jūs meklējat jaunu tiešsaistes totalizatoru, ir svarīgi pārliecināties, ka tas ir ērti lietojams no mobīlajām ierīcēm. Šī iemesla dēļ, mēs nolēmām pārliecināties, cik ērti lietojama ir TonyBet mobīlā versija.

Pirmais solis, lai atpazītu kvalitatīvu totalizatora mobīlo versiju, ir pārliecināties, ka tai ir tieši tāda pati funkcionalitāte, kā vietnes lielajai versijai. TonyBet mobīlajā totalizatorā ir iekļautas visas tās pašas likmju likšanas iespējas, kuras mēs aprakstījām augstāk, ieskaitot arī live likmes. Pagaidām ir pieejama tikai interneta pārlūka versija, taču tā ir lieliski optimizēta mobīlajām ierīcēm. Tā ir viegli atverama mobīlo ierīču interneta pārlūka programmā un, lai to lietotu, nav nepieciešamas nekādas iepriekšējas lejuplādes vai uzstādīšanas.

TonyBet sporta derības licence un lietotāju drošība

Maksājumu
Tonybet
 • Min. iemaksas: €10
 • Min. izmaksas: €10
 • Bankas pārskaitījumu: 1-3 darba dienu laikā

Tiešsaistes totalizatori pastāv tādēļ, lai sporta līdzjutēji varētu atpūsties un izklaidēties. Bez šaubām, nav iespējams atslābināties un labi pavadīt laiku, uztraucoties par to, vai jūsu personas dati tiek uzglabāti droši. Ar labu atpūtu un poztīvu pieredzi savienojami nav arī tādi tiešsaistes totalizatori, kas neievēro atbildīgas spēles principus un nav sagatavojuši palīdzības mehānismus tiem spēlētājiem, kuriem ir problēmas apstāties. Tādēļ TonyBet ir rūpīgi piestrādājuši pie šiem abiem jautājumiem, lai spēlētāji varētu baudīt spēli, neuztraucoties par citām lietām.

TonyBet ir saņēmuši Latvijas Izložu un Azartspēļu Uzraudzības Komisijas licenci, kas nozīmē, ka šis uzraugs pārliecinās par to, lai tiktu izpildītas visas Latvijas likumdošanas un-ES prasības. Latvijas spēlētājiem ir pamats justies droši, zinot, ka totalizatora darbību kontrolē mūsu pašu valsts uzraugs. Kas attiecas uz atbildīgas spēles principiem, totalizators ievēro pašatteikušos spēlētāju reģistru, dienas un maksimālos likmju limitus un citas prasības.

Klientu atbalsta centrs ir laipns un izpalīdzīgs

Kvalitatīvs klientu atbalsta centrs ir viena no svarīgākajām uzticama sporta totalizatora pazīmēm. Atšķirībā no jaunu likmju likšanas veidu, jaunu akciju un vai jaunu sporta veidu pievienošanas, klientu atbalsta centrs uzreiz nepalielina sporta totalizatora ienākumus. Tā vietā, klientu atbalsta centrs rūpējas par to, lai jau esošo klientu pieredze vietnē būtu pēc iespējas pozitīvāka. Tādēļ tiešsaistes totalziatori, kuru klientu atbalsta centri darbojas augstā līmenī, rēķinās ar spēlētāju ilgtermiņā.

Klientu atbalsta centrs darbojas lielāko diennakts daļu un piedāva konsultācijas latviešu, angļu un krievu valodās. Pati ērtākā iespēja saziņai ar klientu atbalsta specialistiem ir dzīvais čats, kuru jūs varat atvērt, klikšķinot uz attiecīgas pogas, kādu jūs atradīsiet katras vietnes lapas apakakšējā, labajā stūrī. Lai risinātu sarežģītākus jautājumus, jūs varat sazināties caur epastu.

tonybet
Nosaukums
SIA TonyBet
Adrese
Skanstes iela 7 k-1, Rīga, LV-1013
Izveides gads
2011
Licence
E-07; TI-18
Telefona numurs
+371 67717790
E-pasts
[email protected]
Kontaktforma
Ir
Live čats
Ir
Valodas
Latviešu, angļu, krievu

BUJ

Nē, mobīlajā vietnē ir pieejami visi tie paši bonusi, kādus jūs variet atrast lielajā versijā.
TonyBet sporta totalizators piedāvā apmēram tādus pašus koeficientus, kā citi Latvijas totalizatori. Atsevišķiem mačiem tie ir mazliet augstāki, bet citiem - mazliet zemāki.
Jā, totalizators ir saņēmis Latvijas Izložu un Azartspēļu Uzraudzības Komisijas izsniegtu licenci, tādēļ to spēlēt ir pilnība legāli.
open
Atgriezieties uz augšu