LVBet Latvija sporta totalizator - Viegla reģistrācija un labi bonusi

LV BET ir poļu totalizators, kas ir ienācis Latvijā, līdzi ņemot bagātīgu starptautisko pieredzi.

Rādīt vairāk

Latvijas uzņēmuma poļu mātes kompānija tika dibināta 2015. gadā, bet ļoti strauji iekaroja sporta līdzjutēju sirdis visā Eiropā. Šajā vietnē visvairāk uzmanības tiek pievērsts esporta un virtuālā sporta piedāvājumiem, kā arī ļoti izdevīgiem bonusiem. Šajā rakstā uzziniet, vai tas ir viens no labākajiem online sporta totalizators.

Rādīt mazāk
LVbet sporta totalizator
Jauno spēlētāju bonuss: Bezriska 100% līdz 20 €
LVbet
5
 • Liels iepazīšanās bonuss
 • Plaša esporta un virtuālā sporta izvēle
 • Ātras izmaksas
Licence:
 • Maksājumu veidi:
*18+ Noteikumi un Nosacījumi ir spēkā

LVBet reģistrācija - Detalizēta instrukcija

Reģistrācija
LVbet
 • Konta informācija: Personas kods, Vārds, Uzvārds, E-pasts, Tālruņa numurs
 • Apstiprinājums: Smart ID

Reģistrācija tiešsaistes totalziatora vietnē nevienmēr ir tik vienkārša, kā tas varētu likties. Konta izveidi apgrūtina dažādas likumā uzstādītās prasības, piemēram identitātes verifikācija un lielais daudzums dažādās informācijas, kas spēlētājam ir jāievada. Lai pēc iespējas atvieglotu šo procesu priekš jums, mēs esam sagatavojuši viegli pārskatāmas instrukcijas.

Lai sāktu konta izveidi, vienkārši dodieties uz LV BET vietni un klikšķiniet uz dzeltenās pogas “Reģistrēties”.

Tiklīdz jūs nospiedīsiet iepriekšējā solī norādīto pogu, atvērsies pirmais LVBet reģistrācija uznirstošais logs. Ievadiet savu epastu un izvēlēto paroli tam norādītajās vietās un klikšķiniet “NĀKOŠAIS”, lai turpināto pie nākamā reģistrācijas loga.

Nākamajā logā jums ir jāievada savi personas dati un savas bankas konta numurs. Visas turpmākās iemaksas un izmaksas no jūsu spēles konta būs jāveic no šī konta, kura numuru jūs uzrādīsiet reģistrācijas laikā.

Nākamajā logā jums ir jāievada sava adrese un tālruņa numurs. Kad esat to izdarījuši, klikšķiniet uz pogas “PABEIGT REĢISTRĀCIJU”. Ja esat tikuši tik tālu, apsveicam! Jums jau ir jūsu pašu spēles konts. Diemžēl, tas vēl nav aktivizēts, tādēļ jūs vēl nevarat veikt iemaksas un likt likmes, bet nākamajā solī mēs jums pastāstīsim, kā aktivizēt jūsu kontu.

Lai aktivizētu savu kontu, ir nepieciešams verificet savu identitāti. To ir iepsējams izdarīt, augšupielādējot jūsu personu apliecinošo dokumentu kopijas, kuras vēlāk pārbaudīs vietnes administrācija un aktivizēs jūsu kontu.

LVBet minimālā depozīta summa un maksājumu metodes

Arī LVBet depozīta iespējas visai stingri ierobežo Latvijas likumdošana. Mēs jau iepriekšējā nodaļā minējām, ka visām iemaksām ir jānotiek caur bankas kontu, kura numuru spēlētājs ir norādījis reģistrējoties. Tas nozīmē, ka nevienā Latvijas tiešsaistes totalizatorā jūs neatradīsiet tādas maksājuma metodes kā emakus vai kriptovalūtas, kā tās ko piedāvā LVBet online likmju spēle. Tas gan nenozīmē, ka visos totalizatoros maksājumu sistēma ir vienāda.

Piemēram, LV BET neiekasē no spēlētājiem nekādu komisijas maksu par veiktajām iemaksām vai izmaksām. Pastāv iespēja, ka jūsu banka varētu iekasēt nelielu nodevu par jūsu maksājuma apstiprināšanu, bet ne centa no šīs summas netiek iekasēta no totalizatora puses. LVBet minimālā depozīta summa ir 5 eiro, bet maksimālā izmaksa ir 5 tūkstoši eiro. Kas attiecas uz izmaksām, tās tiek apstiprinātas reizi diennaktī, kas nozīmē, ka jūs naudu saņemsiet pāris darba dienu laikā. Ja spēlētājs veic vairākas izmaksas vienas nedēļas laikā, tad par katru atkārtoto izmaksu tiks piemērota 5 eiro liela komisijas maksa.

LVBet reģistrēšanās bonuss un citas akcijas

Starta bonuss
LVbet
 • Piedāvājumu: Bezriska 100% līdz
 • Vērtība: 20€

Jauno spēlētāju bonusi ir ļoti populāri, jo tie sneidz spēlētājiem papildus līdzekļus, ko likt spēlē, kā arī ļauj spēlēt ilgāk un likt vairāk likmju, neviecot papildus iemaksas. Zinot, cik ļoti mūsu lasītājus interesē šādi piedāvājumi, mēs ieskaītājāmies dziļāk LVBet sporta totalizator akciju un piedāvājumu klāstā, lai radītu jūsos priekšstatu par to, cik tie ir izdevīgi.

LVBet reģistrēšanās bonuss dāvina spēlētājiem bezmaksas likmes līdz pat 165 eiro vērtībā. Tas nozīmē, ka spēlētājiem tiek dota iespēja, likt likmes un cīnīties par reāliem naudas laimestiem, neriskējot ar ne centu savas pirmās iemaksas. Mēs uzskatām, ka šādi bonusi ir ļoti atzīstami, jo spēlētāji tos var likt lietā tūlīt pat, bez sarežģītu noteikumu izpildīšanas.

Lai pieteiktos bonusam, jums nav nekur jāievada LVBet online likmju bonusa kods, jo tas tiek piešķirts autmātiski katram spēletājam, kas ir veicis pirmo iemaksu vismaz 20 eiro vērtībā.

Šis ir viens no retajiem sporta totalizatoriem Latvijā, kas ir izveidojis īpašu bonusu esporta līdzjutējiem. Videospēļu cienītājus šajā vietnē gaida 30 eiro bonuss esporta likmēm katru neēļu. Esports ir šobrīd pasaulē visātrāk augošais sporta žanrs, tādēļ ir skaidrs, ka šis totalizators koncentrējas uz nākotni.

Kombinētās likmes ir lielisks veids kā no nelielas summas var izaudzēt nelielu bagātību. Spēlējot šādu likmju spēli, spēlētāji cenšas prognozēt uzreiz vairāk maču iznākumus. Ja tas izdodas, tiek izmaksāts milzīgs laimests. Diemžēl, paredzēt uzreiz vairāku sporta notikumu rezultātus ir ļoti sarežģīti un, itin bieži, mazlietiņ pietrūkst. Par laimi, šajā vietnē, gadījumos, kad kombinētajā likmē ir iekļauta tikai viena neprecīza prognoze, bet visas pārējās ir piepildījušās, spēlētājam tiek atgriezta sākotnējā likme, ja tās summa ir vismaz 20 eiro.

LVBet online likmju iespēju apskats

Dāsni bonusi, bez šaubām, ir patīkama lieta, bet tieši sporta likmju likšanas iespējas ir sirds, kas sitas katra totalizatora sirdī. Un kā gan tas varētu būt savādāk, ja lielāko daļu laika vietnē spēlētāji pavada tieši liekot likmes.. Kādas ir LVBet online likmju iespējas salīdzinot tās ar citām Latvijas totalizatoru vietnēm? Mēs nolēmām uzlikt likmi, lai pārliecinātos!

Sporta notikumi ir sakārtoti dažādās viegli pārskatāmās kategorijās. Atsevišķi tiek izcelti visi turnīri un kausu izcīņas, kas dotajā brīdī ir aktuālākās. Pateicoties tam, līdzjutējiem nebūs jāpavada daudz laika meklējot populārākās likmju iespējas.

Mēs nolēmām izmēģināt savu veiksmi, uzlikot likmi uz kādu no gaidāmajiem NBA mačiem, tādēļ mēs pavelkam kursoru uz leju, lai atrastu basketbolu.

Basketbola kategorija ir sadalīta pēc reģioniem, tādēļ mēs izvēlamies Ziemeļameriku, jo NBA spēles tiek aizvadītas tieši šajā pasaules daļā.

Atvēruši Ziemeļamerikas reģionu, mēs viegli atrodam NBA līgu un automātiski tiek parādīti visi tuvākie šīs līgas mači. Mēs nolēmām izvēlēties Vašingtonas Wizards un Denveras Nuggets spēli, tādēļ klikšķinām uz kādas no komandu nosaukumiem, lai atvērtu mača kartīti un iepazītos ar likmju likšanas iespējām.

Piedāvātās likmes ir sagrupētas sekojošās kategorijās: “Visi”, “Mača handikapi”, “Primārais”, “Koeficienti” un “Komandas koeficienti”. Kategorijā “Primārais” var atrast standarta likmes, kurās spēlētājs prognozē mača uzvarētāju. “Mača handikapi” likmes ir domātas situācijām, kad kāda no komandām ir pārliecinoša favorīte, bet spēlētājs vēlas paaugstināt koeficientu, piešķirot vājākajai komandai punktu handikapu.

Kategorijā “Koeficienti” ir atrodamas likmes, kas ļauj spēlētājiem likt naudu uz to vai abas komandas pārsniegs noteiktu punktu robežu. Turpretī “Komandas koeficienti” sadaļā ir iespējams likt naudu uz to, vai vienai no komandām izdosies sasniegt noteikto punktu robežu.

Sporta veidu klāsts, kurā katrs atradīs meklēto

Jūs noteikti mums piekritīsiet, ka nav jēgas iemaksāt naudu totalizatorā, kurš nepieņem likmes uz jūsu iecienītākajiem sporta veidiem, vai ne tā? Par laimi, ir grūti iedomāties, ka kādam neizdotos atrast savu iecienītāko sporta veidu šajā totalizatorā, jo piedāvājums ir patiešām iespaidīgs.

Kas attiecas uz Latvijā populārākajiem sporta veidiem - futbolu, basketbolu un hokeju, līdzjutēji var izvēlēties no ļoti plaša klāsta dažādu līgu un kausu izcīņu. Spēlētāji var likt likmes arī uz zemāko līgu, sieviešu līgu, junioru līgu un jauniešu līgu sporta notikumiem. Likmes tiek pieņemtas arī ļoti daudziem Latvijā nepārāk populāriem sporta veidiem, piemēram, amerikāņu futbolu, regbiju, kriketu, austrāļu futbolu, šautriņām un daudziem citiem. Interesantus piedāvājumus atrast var pat tie, kas uz sportu ir uz jūs un vairāk interesējās par politiku, jo likmes tiek pieņemtas pat uz velēšanu rezultātiem.

LVBet Latvija sporta totalizator liek visai lielu uzsvaru uz notikumiem eSporta pasaulē, kuriem pat ir piešķirta sava kategorija vietnes galvenajā izvēlnē. Tiek pieņemtas likmes uz tādiem videospēļu hītiem, kā Call of Duty, Counter-Strike, Dota 2, Rocket League, StarCraft un daudziem citiem. Īpaša kategorija ir arī virtuālajam sportam, kurā spēlētāji var likt likmes uz tādām virtuālajām sacīkstēm kā futbols, teniss vai zirgu skriešanās sports.

Ja spēlētājs ir uzlicis likmi, bet notikumi laukumā neattīstās tā, ka viņš to bija iecerējis, ir iespējams arī saņemt atpakaļ daļu uz spēles liktās summas, caur akciju LVBet cashout. Atgrieztās naudas summa katreiz atšķirsies, jo tā ir atkarīga no spēles rezultāta un tā, cik daudz laika ir atlicis līdz fināla svilpei. Tādēļ, lai atgūtu vairāk naudas, labāk ir aktivizēt LVBet atsaukums funkciju pēc iepsējas ātrāk.

LVBet live likmju spēle papildus azartam

Ja jums ir izdevies atrast lielisku izdevību likmei, tad tam, vai mačs jau ir sācies, nevajadzētu būt faktoram, kas jums liedz to uzlikt. Neaizmirstiet, ka tiešsaistes totalizatora galvenā priekšrocība ir izvēles brīvība! Tādēļ mēs ieskatījāmies dziļāk LVBet live likmju iespējās un labprāt padalīsimies ar jums mūsu atklājumos. Live likmes ir iespējams veikt uz visiem tām sporta sacīkstēm, kādas ir atrodamas gaidāmo sporta notikumu sarakstā. Tiklīdz atskanēs mača sākuma svilpe, tas automātiski pārcelsies no dadaļas “Sports”uz sadaļu “Live”.

Pēc mača sākuma, likmes kartītē ir iespējams arī sekot līdzi visai svarīgākajai statistikai. Papildus tam, spēlētājiem tiek piedāvāta arī ļoti noderīga informācija par abu komandu sekmēm savstarpējās spēlēs un interesantām statistikas dīvainībām, kas lieti noder tiem spēlētājiem, kas cenšas pieņemt pēc iespējas pārdomātākas likmes.

Kvalitatīva vietnes mobīlā versija

Kā jau mēs minējām iepriekš, likt likmes tiešsaistē atbrīvo spēlētājus no vajadzības apmeklēt sporta bārus tikai tādēļ vien, ka tie vēlas uzlikt likmi. Kvalitavīva mobīlā vietne sper vēl vienu soli tālāk, ļaujot spēlētājiem likt likmes jebkurā vietā un laikā. Vienīgā prasība ir tāda, lai jums būtu viedtālrunis un mobīlā tīkla pārklājums.

LV BET ir izstrādājuši īpašu mobīlo aplikāciju, kuru ir iespējams lejupielādēt pa tiešo no totalizatora vietnes. Mobīlā aplikācija atbalsta gan Android, gan iOS ierīces un nepatērē daudz ierīces resursu. Lietojot mobīlo aplikāciju, jūsu ierīces baterija netiks tik ļoti noslogota, kā izmantojot interneta pārlūka programmu, kas jums ļaus spēlēt ilgāk. Ja jums tomēr nav iespējas ielādēt mobīlo lietotni, nepārdzīvojiet, jo vietni ir iespējams sasniegt arī caur interneta pārlūka programmu.

Lai piekļūtu vietnes mobīlajai versijai, nav nepieciešams lejupielādēt vai uzstādīt jebkādu papildus programmatūru jūsu ierīcē. Tā lieliski darbojas mobīlo ierīču interneta pārlūka programmās. Lapas ielādējas ātri un vietne ir ergonomiska un ērti lietojama arī caur mobīlajām ierīcēm.

Mobīlajā versijā ir pieejamas visas tās pašas funkcijas kā lielajā versijā. Spēlētāji var likt tradicionālās likmes, live likmes, reģistrēt kontu un pat pieteikties visiem tiem pašiem bonusiem, kā tas ir iespējams piekļūstot vietnei no galda datora. Lielākā atšķirība ir tāda, ka atsevišķas pogas ir proporcionāli mazliet lielākas, lai tās būtu vieglāk nospiest, lietojot mazāku ekrānu.

LVBet sporta derības licence garantē drošību

Maksājumu
LVbet
 • Min. iemaksas: €5
 • Min. izmaksas: €10
 • Bankas pārskaitījumu: 1-3 darba dienu laikā

Šī vietne ir saņēmusi Latvijas Izložu un Azartspēļu Inspekcijas izsniegto licenci, kas pēc mūsu domām ir kategoriska prasība, pie kuras vajadzētu pieturēties visiem Latvijas spēletājiem. Tas ne tikai nozīmē to, ka spēlētāji nepārkāps likumu spēlējot spēles un veicot iemaksas, bet arī to, ka jums nebūs nekādu problēmu izmaksāt savus laimestus.

Papildus tam, šī licence garantē arī to, ka vietni regulāri pārbauda Latvijas Azartspēļu uzraugi, lai pārliecinātos, ka tiek ievērotas visas Latvijas un Eiropas Savienības uzstādītās prasības, attiecībā uz personas datu drošības ievērošanu.

Klientu apkalpošanas centrs labprāt atbildēs uz visiem jautājumiem

Klientu apkalpošanas centra darbība ir viena no tām lietām, kurām spēlētāji parasti nepievērš daudz uzmanības, bet, pēc mūsu domām, tas ir viens no svarīgākajiem kvalitatīva totalizatora aspektiem. Par laimi, LV BET klientu apkalpšana ir augstā līmenī, piedāvājot konsultācijas latviešu, angļu un krievu valodās. Visērtākā saziņas metode ir dzīvais čats, kuru ir iespējams atvērt no visām vietnes lapām. Dzīvais čats darbojas no deviņiem rītā līdz pusnaktij, bet, ja jums rodas kāds jautājums pēc šī darba laika beigam, jūs varat to uzdot ar epasta palīdzību un jums tiks atbildēts nākamajā rītā.

lv-bet
Nosaukums
SIA "LVBet"
Adrese
Skanstes iela 50, Rīga
Dibināta:
2020
Licence
Nr.TI-14
Telefona numurs
(+371) 23114561
E-pasts
[email protected]
Kontaktforma
Dzīvais čats
Valodas
Latviešu, krievu, angļu

BUJ

Tiešsaistes totalziators ir viena no retajām azartspēļu formām, kas pieļauj ilgtermiņa peļņu, ja spēlētājs ir izstrādājis nevainojamu stratēģiju, taču tas izdodas tikai dažiem spēlētājiem.
Jā, šis totalizators ir saņēmis licenci ne tikai Latvijā, bet arī, piemēram, Maltā, kuras izsniegtā licence azartspēļu industrijā tiek vērtāta ļoti augstu.
Vairumā gadījumu, koeficienti šajā vietnē būs mazliet augstāki, nekā pārējos Latvijas totalizatoros, tomēr atšķirība nav ievērojama.
open
Atgriezieties uz augšu