Optibet Latvija sporta totalizator - Drošs operators ar dažādiem tirgiem

Pat tad, ja jūs vēl neesat uzlikuši savu pirmo likmi online sporta totalizators, visdrīzākais, jūs zināt, kas ir Optibet online likmju spēle.

Rādīt vairāk

Tas ir Latvijas senākais tiešsaistes totalizators, kas nodrošina sporta līdzjutējiem azartisku izklaidi jau kopš 2008. gada. Protams, zīmola atpazīstamība vien negarantē kvalitatīvu spēļu vietni. Tādēļ mēs nolēmām pārliecināties, vai šai vietnei patiešām ir izdevies piedāvāt saviem klientiem augstākās kvalitātes produktu tik daudzu gadu garumā un ir jāsaka, ka mēs neesam vīlušies! Turpiniet lasīt, lai uzzinātu visu svarīgāko par Optibet Latvija sporta totalizator piedāvājumu!

Rādīt mazāk
Optibet sporta totalizator
Jauno spēlētāju bonuss: 175 €
Optibet
4
 • Izdevīgi bonusi
 • Ātras izmaksas
 • Plašs esporta un virtuālā sporta likmju piedāvajums
Licence:
 • Maksājumu veidi:
*18+ Noteikumi un Nosacījumi ir spēkā

Optibet reģistrācija - Instrukcijas soli pa solim

Ja jūs vēl nekad neesat izveidojuši kontu Latvijas tiešsaistes totalizatora vietnē, mums priekš jums ir viena laba un viena slikta ziņa. Sliktā ir tāda, ka tas bieži vien ir visai piņķerīgs un laikietilpīgs process. Labā ziņa ir tāda, ka mēs esam sagatavojuši detalizētas instrukcijas, kurām sekojot, jūs sev aiztaupīsiet daudz pūļu un spēsiet izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem.

Lai sāktu konta reģistrāciju, jums vienkārši ir jāklikšķina uz zaļās pogas “Reģistrēties”, kas atrodas vietnes augšējā rīkjoslā.

Kad jūs būsiet to izdarījuši, Optibet reģistrācija sāksies un atvēries pirmais uznirstošais logs, kurā jums ir jāievada lietotāja vārds, kādu esat sev izvēlējušies. Paturiet prātā, ka šo lietotājvārdu redzēs arī citi spēlētāji, ja spēlēsiet pokeru vai kazino spēles internetā. Kad esat ievadījuši lietotājvārdu, izvēlieties paroli un atķeksējiet kastīti, apliecinot, ka piekrītat vietnes noteikumiem un nosacījumiem, kā arī privātuma politikai. Otru kastīti, kas apliecina, ka jūs vēlaties saņemt informāciju par bonusiem un piedāvājumiem, atķeksēt nav obligāti, tādēļ dariet to tikai tad, ja vēlaties saņemt mārketinga materiālus uz savu epasta adresi.

Nākamajā uznirstošajā logā jums būs jāievada savi personas dati un vēl cita informācija. Šajā logā jums būs arī jāuzstāda savs dienas likmju summas limits un jāatķeksē kastīte apliecinot, ka esat sasniedzis 18 gadu vecumu.

Pēdējais solis reģistrācijas procesā ir jūsu identitātes apstiprināšana. Vairumā citu vietņu, to ir iespējams izdarīt tikai manuāli augšuplādējot jūsu personu apliecinošo dokumentu kopijas un gaidot, līdz totalizatora administrācija pārliecināsies par to autentiskumu. Par laimi, Optibet sporta totalizator ir viena no tām vietnēm, kurā šo soli ir iespējams veikt daudz vieglāk - ar interneta bankas starpniecību.

Viss, kas jums ir jādara šajā vietnē, lai apstiprinātu savu identitāti, ir jāveic iemaksu viena centa vērtībā, kas tūlīt pēc tam tiks atskaitīta atpakaļ uz jūsu bankas kontu. Varbūt tas izklausās pārāk vienkārši, bet tas ir viss, kas Optibet ir nepieciešams, lai tie varētu pārliecināties, ka jūsu ievadītā konta informācija sakrīt ar jūsu bankas rekvizītiem.

Optibet depozīta iespējas un maksājumi kopumā

Reģistrācija
Optibet
 • Konta informācija: Personas kods, Vārds, Uzvārds, E-pasts, Tālruņa numurs
 • Apstiprinājums: Smart ID

Maksājumu iespējas ir viens no tiem faktoriem, kuram jaunie spēlētāji nepievērš daudz uzmanības, lai gan tiem vajadzētu to darīt. Kvalitatīvs maksājumu nodrošinājums garantē to, ka jūs varēsiet ērti veikt iemaksu un uzreiz sākt spēli. Tāpat, ja jums paveiksies izcelt laimestu, vietnē ar kvalitatīvu maksājumu sistēmu, jums nebūs jāgaida dienām ilgi, lai saņemtu laimēto naudu jūsu bankas kontā. Ieskatīsimies dziļāk šīs vietnes maksājumu iespējās un jūs sapratīsiet, kādēļ tā ir viena no labākajām Latvijā.

Optibet depozīta iespējas ir laba vieta, kur sākt runāt par maksājumiem - šajā vietnē ir iespējams veikt iemaksas un izmaksas ar Swedbank, SEB, Citadele, VISA, paysera un Luminor maksājumiem. Iespējams, tas jums nešķiet īpaši iespaidīgs maksājumu iespēju klāsts, ja jūs nezināt par Latvijas likumdošanas stingrajiem noteikumiem, kas liedz veikt maksājumus ar kriptovalūtu, mobīlajiem maksājumiem un e-makiem. Ja jūs esat lietas kursā, par to kā Latvijas likumi ierobežo atļauto maksājumu metožu skaitu, tad jūs jau zināt, ka šajā vietnē tiek piedāvātas visas mūsu valstī legālās maksājumi iespējas.

Šis totalizators saņem teicamas atzīmes arī par citiem ar maksājumiem saistītajiem parametriem. Optibet minimālā depozīta summa ir tikai 5€, turklāt maksājumiem netiek piemērota komisijas maksa. Kas attiecas uz izmaksām, uz tām nav ilgi jāgaida. Laika posmā no deviņiem rītā līdz pusnaktij, Optibet apstiprina izmaksas reizi stundā. Arī tad, ja jūs veiksiet savu izmaksu nakts vidū, tā tiks apstiprināta nākamajā rītā, no deviņiem līdz desmitiem. Neviena cita Latvijas vietne maksājumus neapstiprina tik cītīgi un šāda sistēma faktiski garantē, ka jūs saņemsiet savu laimestu tai pašā dienā, kad esat veikuši izmaksas pieprasījumu.

Optibet reģistrēšanās bonuss un citas akcijas

Starta bonuss
Optibet
 • Piedāvājumu: Atlaides likmēm
 • Vērtība: 175€

Optibet reģistrēšanās bonuss un citi piedāvājumi ir viens no galvenajiem mārketinga instrumentiem jaunu spēlētāju piesaistīšanai, kāds ir tiešsaistes totalizatora arsenālā. Diemžēl, daudzi bonusi ir izdevīgi tikai pēc pirmā acu uzmetiena, bet, izlasot sīkajā drukta rakstītos noteikumus un nosacījumus, spēlētājus gaida nepatīkams pārsteigums. Tādēļ mēs nolēmām sīkāk izpētīt Optibet bonusus un iztstāstīt jums, cik tieši izdevīgi tie ir.

Jaunajiem sporta likmju spēlētājiem tiek piešķirta likmes atlaide pirmās iemaksas apmērā, līdz 100€. Papildus tam, apgrozot spēlē noteiktu naudas summu, ir iespējams saņemt papildus atlaidi līdz 75€. Likmju atlaides ir kaut kas līdzīgs populārajām bezriska likmēm, jo tās nosedz gandrīz vai visu likmes summu un spēlētājam no savas kabatas spēlē ir jāliek tikai nepilns procents likmes kopējās vērtības. Lai saņemtu jauno spēlētāju bonusu, jums nav nepieciešams Optibet online likmju bonusa kods. Jūs variet vienkārši ieiet vietnes piedāvājumu sadaļā un pieteikties bonusam.

Optibet online likmju spēle ir galvenais Latvijas spēcīgākā hokeja čempionāta sponsors. Ja jūs to vēl nezinājāt, tad burtu salikums OHL ir saīsnājums Optibet hokeja līgas nosaukumam. Tā kā šis totalizators tik dāsni atbalsta mūsu pašmāju spēcīgāko līgu, tas dara visu iespējamo, lai veicinātu sporta līdzjutēju interesi par tās mačiem. Viens no paņēmieniem, kā tas tiek paveikts, ir piedāvājot izdevīgākos koeficientus uz šī čempionāta spēlēm. Tā kā, ja jūs esat Latvijas klubu hokeja līdzjutējs, jūs neatradīsiet izdevīgāku sporta likmju platformu.

Koeficienti tiek paaugstināti netikai OHL mačiem vien. Katru dienu tiek izvēlēts viens mačs, kura koeficienti tiek paaugstināti. Visbiežāk tie ir populārākie mači vadošajās līgās. Tādēļ vienmēr ir vērts ieskatīties piedāvājumu sadaļā, lai uzzinātu, kuras spēles koeficients tiks paaugstināts. Paralēli augstāk minētajiem bonusiem, šajā vietnē regulāri tiek rīkotas arī citas sezonālas akcijas, kas visbiežāk koncentrējas uz populārākajiem sporta turnīriem, piemēram, Pasaules kausu futbolā, Pasaules hokeja čempionātu un citiem.

Tiek piedāvātas plašas likmju likšanas iespējas

Bez šaubām, bonusi un akcijas ir patīkams katra totalizatora aspekts, kas uzlabo spēlētāju iespējas laimēt. Tomēr pat no visizdevīgākā jauno spēlētāju bonusa nav lielas jēgas, ja vietnē netiek piedāvātas pietiekoši plašas likmju likšanas iespējas. Tādēļ mēs uzskatām, ka tieši likmju likšanas iespējas ir totalizatora spēles pamats un pirmā vieta, kurā kuram katram jaunajam spēlētājam vajadzētu ieskatīties, pirmo reizi apmeklējot totalizatora vietni. Tadēļ mēs nolēmām kārtīgi izpētīt Optibet likmju piedāvajumu, lai varētu jums izstāstīt, cik viegli šajā vietnē ir likt likmes un kādas iespējas tiek piedāvātas spēlētājiem.

Atrast jūs interesējošo sporta notikumu ir pavisam viegli, jo visas līgas un kausu izcīņas ir sagrupētas pēc sporta veidiem un reģioniem. Papildus tam, spēlētāju uzmanībai tiek piedāvāta arī totalizatora sagatavotā populāro sporta notikumu izlase. Tāpat šajā vietnē ir arī meklēšanas logs, ar kura palīdzību var atrast visus jūs iecienītākās komandas tuvākos mačus.

Piemēram, mēs vēlējāmies uzlikt likmi uz kādu no tuvakajiem NHL mačiem. Lai līdz tiem nokļūtu, mums bija nepieciešami tikai trīs peles klikšķi, lai vispirms atvērtu hokeja apakškategoriju, pēc tam ASV un visbeidzot izvēlotos īsto līgu, vai mūsu gadījumā - NHL.

Atverot mūs interesējošo maču starp Čikāgas Blackhawks un Minesotas Wild, mēs mača kartiņā atradām arī noderīgus ekspertu padomus, kurās tiek aprakstīta abu komandu savstarpējo spēļu statistika un cita noderīga informācija. Pieredzējušākie totalizatora spēlētāji regulāri uzmeklē tamlīdzīgu informāciju pirms likmju veikšanas, taču ir patīkami redzēt, ka totalizators šoreiz ir atvieglojis šo procesu, piedāvājot vērtīgāko informāciju turpat mača kartiņā.

Spēlētāju izvēlei ir sagatavots ļoti plašs dažādu likmju klāsts. Tajā ir atrodamas tradicionālas likmes, piemēram, mača uzvarētājs pēc pamatlaika beigām, mača uzvarētājs pēc soda metienu izpildīšanas un precīzs rezultāts. Tāpat spēlētaji var izvēlēties būt radošākiem ar savu likmi, piemēram, liekot kādu no dažādajām handikapa likmēm vai prognozējot to, vai abām komandām izdosies gūt vārtus.

Mēs izvēlējāmies uzlikt visai drošu likmi. Tā kā abām komandām ir spēcīga aizsardzība, mēs domājam, ka pirmajā periodā vārtus gūt neizdosies abām komandām. Tiklīdz spēlētājs ir izvēlējies savu likmi, ekrāna labajā pusē atveras likmes apstiprināšanas loks, kura spēletajam ir jāieraksta summa, kādu viņš vēlas likt uz spēles. Šajā pašā logā ir redzams arī potenciālais laimests un ir arī iespējams apskatīt visu savu likmju vēsturi.

Pēc likmes uzlikšanas, spēlētāji var izmantot Optibet cashout funkciju, kas ļauj saņemt atpakaļ daļu uz likmes liktās naudas summas, ja mačs uz kuru ir uzlikta likme, norit pretēji gaidītajam. Uz spēles liktās naudas summa, kas tiks atgriezta spēlētajam, ir atkarīga no tā, kāds ir mača rezultāts un cik daudz laika ir atlicis līdz ta beigām. Tādēļ Optibet atsaukums visvairāk naudas atmaksās tiem, kas laicīgi atpazīs, ka viņu prognoze nepiepildīsies.

Sporta veidu izvēle katra spēlētāja gaumei

Tieši tāpat kā ir ieteicams spēlēt sporta totalizators, kas piedāvā plašas likmju likšanas iespējas, jums noteikti vajadzētu izvēlēties arī tādu sporta likju vietni, kurā tiek pārstāvēti visi jūsu iecienītākie sporta veidi. Šis totalizators pieņem likmes arī uz daudziem sporta veidiem, kas ir visai eksotiski priekš Latvijas platuma grādiem, piemēram, beisbols, amerikāņu futbols, golfs, snūkers, regbijs, galda teniss un riteņbraukšana.

Bez šaubām, likmes tiek pieņemtas arī uz visiem Latvijā populārākajiem sporta veidiem, kā hokejs, basketbols un futbols. Šo sporta veidu piedāvātu kausa izcīņu un līgu skaits ir patiešām iespaidīgs, iekļaujot dažādu spēku līgas no visas pasaules. Piemēram, ja jūs esat hokeja līdzjutējs, jums nebūs jāaprobežojas tikai ar NHL, AHL un KHL līgām un jūs varēsiet likt likmes arī uz Dānijas otro līgu, Zviedrijas junioru Eliti un daudziem citiem dažādu līmeņu čempionātiem no visas Eiropas.

Optibet live likmju spēle papildus azartam

Live likmju spēle dod spēlētājiem iespēju likt likmes uz sporta notikumiem jau pēc mača sākuma svilpes atskanēšanas. Tā ir lieliska iespēja tiem spēlētājiem, kas spēj atpazīt situācijas, kurā vienai no komandām izdodas lauzt mača gaitu un kuriem pietiek drosmes likt likmi uz to, ka, piemēram, kādai no komandām izdosies atspēlēties. Dažreiz labākās izdevības uzlikt likmi ar augstu potenciālā laimesta vērtību rodas negaidīti.

Piemēram, skatoties sporta maču kopā ar draugiem, spēlētāji var izanalizēt laukumā notiekošo un ievērot kaut ko tādu, kas ir paslīdējis garām bukmeikeru uzmanībai. Pateicoties funkcionālajai Optibet live likmju spēle, tādās situācijās ir pavisam viegli uzlikt likmi no savas mobīlās ierīces, bet par to vairāk mēs parunāsim nākamajā nodaļā.

Uzlikt pēc iespējas pārdomātāku un uz informāciju balstītu likmi spēlētājiem palīdz noderīgie tiešraides grafiki, kuros tiek attēlota visa būtiskākā informācija. Piemēram, hokeja tiešraides grafikā spēlētāji var redzēt ne tikai mača rezultātu un abu komandu metienu pa vārtiem skaitu, bet arī to, kura komanda katrā konkrētajā brīdī kontrolē ripu, kurā laukuma pusē atrodas ripa, kā arī citu vērtīgu statistiku.

Tiešraides grafiki ir pieejami ari visiem pārējamiem sporta veidiem, ieskaitot basketbolu. Basketbola grafikā spēlētāji var redzēt visu iespējamo statistiku, tāpat kā sekot līdzi katram uzbrukumam, redzot, kurš spēlētājs kontrolē bumbu un kāda ir viņa metienu statistika šajā mačā. Tas palīdz basketbola līdzjutējiem atpazīt bīstamus uzbrukums, pat tad, ja viņam nav iespējas skatīties spēli video tiešraidē.

Optibet totalizators jebkurā vietā un laikā

Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tiešsaistes totalizatori ir tik populāri, cik tie ir šobrīd, ir tas, ka, atšķirībā no tradicionālajiem bukmeikeriem, kas pieņem likmes sporta bāros, spēlētāji var likt likmes no jebkuras vietas pasaulē, ja vien tajā ir pieejams interneta pārklājums. Tas ir iespējams pateicoties tam, ka visi kvalitatīvākie totalizatori piedāvā arī augstvērtīgas savu vietņu mobīlās versijas, tādēļ mēs apskatījām tuvāk arī Optibet mobīlo versiju.

Optibet ir izstrādājuši mobīlo aplikāciju, kas darbojas gan Android, gan iOS versijās. Šo lietotni ir iespējams lejupielādē pa tiešo no Optibet mājas lapas. Ja jums nav pats jaunākais viedtālrunis, jums nevajadzētu uztraukties par to, vai aplikācija darbosies jūsu ierīcē, jo tā nepatērē daudz resursus. Spēlejot totalizatoru caur šo lietotni, jūs varēsiet baudīt spēli ilgāk, jo tā ir daudz taupīgāka pret jūsu telefona bateriju, nekā interneta pārlūka programmas. Tomēr, ja kādu iemeslu dēļ jums neizdodas to ielādēt, īpaši neuztraucities, jo pastāv arī citi veidi, kā jūs varata spēlēt Optibet totalizatoru savā ierīcē.

Svarīgākais šīs mobīlās vietnes aspekts ir tāds, ka, pārejot no galda datora uz jūsu mobīlo ierīci, jūs nezaudēsiet ne grama spēles funkcionalitātes. Spēlējot šo totalizatoru no sava viedtālruņa, jums būs pieejamas gan tradicionālās, gan arī live sporta likmes, gan Optibet atsaukums. Mobīlo ierīču lietotāji var arī reģistrēt kontu un pieteikties visiem tiem pašiem bonusiem, kādi ir pieejami galda datoru lietotājiem.

Optibet sporta derības licence un drošība

Maksājumu
Optibet
 • Min. iemaksas: €5
 • Min. izmaksas: €5
 • Bankas pārskaitījumu: 1-5 darba dienu laikā

Optibet sporta derības licence izsniedz Latvijas Izložu un azartspēļu organizāciju inspekcija. Tas nozīmē ne tikai to, ka spēlēt spēles šajā vietnē ir pilnība legāli, bet arī to, ka mūsu valsts azartspēļu uzraugu rūpīgi pārbauda, vai visi vietnes drošības un personas datu aizsardzības pasākumi atbilst Latvijas un Eiropas Savienības uzstādītajām prasībām.

Papildus tam, Optibet ir gājuši arī soli tālāk un sadarbojas arī industrijas līderiem kiberdrošības jautājumos. Pie tādiem noteikti ir pieskaitāmi arī Sectigo Ltd. - uzņēmums, kas jau divas dekāžu garumā nodrošina kiberaizsardzību vairāk kā 700 tūkstošiem kompāniju visā pasaulē. Tādēļ lietotāji var būt droši, ka tiek pieņemti visi nepieciešamie mēri, lai aizsargātu viņu drošību.

Klientu apkalpošanas dienests ir izpalīdzīgs un atsaucīgs

Visiem spēlētājiem, kuriem spēles laikā ir radušās jebkādas neskaidrības, labprāt palīdzēs atsaucīgais Optibet klientu atbalsta centrs. Ar to ir iespējams sazināties ar vairākām saziņas metodēm, bet mēs uzskatām, ka visātrākais un ērtākais paņēmiens noteikti ir dzīvais čats, kurā uz jūsu jautājumu atbildēs nepilnas minūtes laikā. Dzīvais čats darbojas katru dienu no deviņiem rītā, līdz vieniem naktī. Konsultācijas tiek sniegtas latviešu, angļu un krievu valodās.

optibet
Nosaukums
SIA Optibet
Adrese
Satekles iela 2b, Business Center Origo One, Riga
Izveides gads
1999
Licence
Nr.: TI-01
Telefona numurs
+371 67859932
E-pasts
[email protected]
Kontaktforma
Live čats
Valodas
Latviešu, Angļu, Krievu

BUJ

Lai gan vairumā tieššaistes totalizatoru, koeficienti ir ļoti līdzīgi, Optibet ir izņēmums, jo tie regulāri rīko akcijas, kuru laikā atsevišķu sporta notikumu koeficieneti tiek paaugstināti. Tas attiecas uz visiem OHL mačiem un īpašajiem dienas mačiem, kas tiek izvēlēti katru dienu.
Jā, Optibet ir pilnībā legāls un uzticams totalizators. Pat vēl vairāk, no visiem Latvijas tiešsaistes totalizatoriem, neviens cits nav turējis Latvijas azartspēļu uzraudzības izsniegto licenci ilgāk par Optibet.
Nē, Optibet laimestus izmaksā ļoti savlaicīgi, jo tie apstiprina visas izmaksas reizi stundā, tādēļ, visdrīzākais, jūs saņemsiet savu laimestu jau tās pašas dienas laikā.
open
Atgriezieties uz augšu